Láska a válka (1996)

Při sledování intimních scén celá třída fandila, bohužel nic vidět nebylo a proto pouze 3* xD

Earth (2007) (TV film)

Krásné ale zároveň smutné. Nejužasnější záběr? U mě jednoznačně lov bílého žraloka.

Šestý smysl (1999)

Bohužel mě rozuzlení napadlo behem filmu a tak sem si ho i zkazil, ale i tak se mi rozbušilo srdce jako kdybych právě uběhl kilásek. Určitě skvělý snímek.

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Ten konec, ten konec xD

Prokletý ostrov (2010)

O_o Myslim že tenhle smajlík přesně vystihuje muj výraz po skončení filmu. Miluju filmy s koncem, kterej vám vyrazí dech a tohle je jeden z tech nejlepších. Ani nevím co napsat, proste jen kroutím hlavou a poslouchám závěrečnou hudbu u titulku která ještě násobí muj pocit. A to je možná to jediné, co by se dalo tomuhe filmu vytknout - málo hudby která by vás připoutala k monitoru (v mém případě). Proto dávám "pouhých" 99,9%.

Počátek (2010)

Originalita je u mě necennější faktor, proto nelze než smeknout a kochat se Nolanovými myšlenkami dokonale přenesenými na plátno.

Eragon (2006)

Pohádka o drakovy kterých je spousta a tahle se nijak neliší.

Vinci (2004)

Sice jsem asi pul hodiny po filmu pořád přemýšlel kdo co komu prodal, ale i tak solidní film z polské režije.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Takhle jsem se už dlouho nezasmál xD. Bohužel k pochopení nekterých vtipů potřebujete znát předlohu.