Pokémon (1997) (seriál)

Kdo s tímto seriálem nevyrůstal, nepochopí. My, kteří jsme na něm byly závislí, na něj nedáme dopustit.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Nikdy předtim sem neviděl válečný film ve kterém se bojuje po celou dobu a bez přestávky. Tempo nepolevuje až do závěrečných titulků. Hned po shlédnutí jsem měl sto chutí si ho pustit zase znova. O hudbě snad ani mluvit nemusim. Hans Zimmer je jednička a filmy s jeho hudbou jsou prostě jedny z nejlepších.

Góóól! (2005)

"Už včera bylo pozdě"

Černá labuť (2010)

Vykulené oči a huba dokořán... zhruba takhle si připadám těsně po shlédnutí. Film s pomalím, nudným rozjezdem, po kterém bych ani náhodou nečekal, že se ve mě bude míchat tolik pocitů najednou a ještě ktomu tak intenzivně. Sakra vždyť tenhle film z vás vysaje duši.

Fighter (2010)

Tak tohohle Christiana ještě neznáme... kde je ten flegmatik z Gothamu, který neřekl víc než musel? Kde je ten kouzelník, který oslňoval svými kouzly? Nikdy bych nečekal, že se dokáže takhle odvázat a předvést nám vynikájící výkon, na který může být právem pyšný. Film sám o sobě má mnoho zvratů a nečekaných událostí, ale Bale tento snímek posouvá o level víš. Hudba se také povedla, i když jí tam moc není a to je možná trošku škoda. Nemůžu jinak než five stars. PS: Kampak se ztratil ten hrudník, který byl chloubou batmana? xD

Princ z Persie: Písky času (2010)

S hrou toho má společného asi jako Sherlock Holmes (2009) s knižní předlohou ale i tak jsou to u mě 4*

Faunův labyrint (2006)

Když se smíchá všechno dohromady, nemusí to dělat dobrotu. Mě osobně tenhle mix válečného drama s fantasy a ještě k tomu s dítětem v hlavní roli nepřišel zrovna vhod.

Wimbledon (2004)

klasická romantika s happyendem

Pelíšky (1999)

Film znam nazpaměť snad i pozpátku a nejde ohodnotit jinak než naplno :)