Vzhůru do oblak (2009)

Když se nekdo snaží přimíchat do guláše co nejvíc věcí, tak to většinou moc dobře nedopadne. Mix hořké a sladké s příchutí dobrodružství a komedie + nekolik další žánrů = takový (ne)klasický animák od pixaru. Na filmu se mi moc líbila scéna s knihou doprovázena neméně pěknou hudbou a taky Liškův dabing. Nic víc se ovšem vyzdvihnout neda.

Frozen (2010)

Film který neni ničím vyjmečný ale zase ničim nezaostává. Žánrová klasika.

Pán Domu (2005)

To je taková ta klasická americká komedie, která díru do světa neudělá. U některých scén jsem se ale dobře zasmál.

Tváří v tvář (1997)

Skvělé herecké výkony obou herců jsou nepřehlédnutelné. Každý si svou "dvojroli" zahrál fantasticky. Občas film dokazuje, že je made in USA, ale krom toho se mu nedá skoro nic vyktnout.

Horem pádem (2004)

Ze zajímavého nápadu dostat do rodiny sparťanského fanouška černé dítě se vyklubala tahle fraška kterou nezachránil ani super výkon Jaroslava Duška.

83. Annual Academy Awards (2011) (pořad)

Pořád nechápu a nikdy nepochopim proč oskara za hudbu nedostal Zimmer. Stejně tak nedokážu pochopit proč na režii nebyl nominován Christopher Nolan.

Jackass 3 (2010)

Tento díl se povedl a musim říct, že se v něm zvracelo o 106.

Podraz (1973)

Skvělí film s výbornými herci, k dokonalosti mi však ještě neco chybělo.

Pouta války (2004)

Další z pomalu rozjíždějících se filmů avšak s koncem, u kterého je radost si pobrečet.