Warrior (2011)

Připadá mi, že všichni vidí jen tu slupku okolo a vnímají pouze ten pocit hned po dokoukání. Film je jeden z těch, který vás připoutá do židle a donutí vás fandit smyšleným postavám i když je předem jasné, jak všechno dopadne. Je to sice krásný, ale ne jediný pocit. Je to takový Avatar efekt, jenom v trošku menší míře. Hodnotit by se mělo objektivně. Při některých scénách doprovázených dobře zvolenou hudbou až mrazí, příběh je ovšem....klasický. I tak dam ale 5*, i když né tak silných jako u většiny ostatních.

Ctihodný občan (2009)

Nedokážu říct co, ale neco mi na tom filmu prostě nesedí.

Správci osudu (2011)

Povedená romantika s troškou akce, k dokonalosti ale chybělo...trochu víc. Hudba je však famozní, to se musí nechat. PS: Damonuv sprint mě vždycky rozesměje xD

Pohřben zaživa (2010)

Solidně zpracovaný a pro mě originální thriler se strhujícím koncem. PS: K těmto filmum by se dabing vubec neměl vytvářet.

Spider-Man (2002)

Čim víckrát to vidim, tim víc naivní mi to přijde.

Babel (2006)

Babel mi přijde jako takový retardovaný bratr filmu Crash.

Papírový lev (1968)

První půlka dejme tomu, ale ta druhá....fíha. Takhle zběsilé, mimotématické a stupidní dialogy jsem dlouho neslyšel. Chvilku jsem dokonce myslel, že zvuk je úplně z jiného filmu. Dvě hvězdy jenom za Alana Aldu.

Horečka sobotní noci (1977)

Film, na kterej se kdykoliv rád podívam znova. Travolta jako tanečník? Od teď už nic zvláštního xD

96 hodin (2008)

Supervoják, který vyklízí budovy a lodě jen tak na potkání...no a, to je přece to, na co se lidi rádi koukají. Skvělá akce u které se člověk nenudí.