Gladiátor (2000)

Radost si na konci pobrečet. Hudba skvělá, on ani Hans Zimmer jinou hudbu dělat neumí. Dokonalost.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Káždý díl viděn asi desetkrát mluví za vše.

Pokání (2007)

Po zkouknutí jsem cítil jak mi rozbušilo srdce...ten konec to zachránil, jinak by to stálo za tři hvězdy. Hudba patří k těm vyjmečnějším, až jsem si u filmu klepal prsty do rytmu. Dlouho nezapomenu na melodii hranou na psací stroj. Cunt.

Red (2010)

Nestárnoucí mladík Bruce Willis a doslova magor John Malkovich (to mi neřikejte že v reálu neni fakt blázen, protože tohle nejde jen tak zahrát, tohle musí člověk mít v sobě viz "prasátko") mě tentokrát dobře pobavili, ale nic víc.

X-Men: První třída (2011)

Na to jak jsem se na film těšil tak mě slušně zklamal. Žádná dechberoucí scéna, kromě Jamese McAvoye mě žádný herecký výkon nezaujal. Co mě ale mrzí nejvíce je, že už se pomalu začínají rodit chyby v X-men serii. I tak ale musim dát 4* PS: I když Wolverine filmem jenom proběhne, i tak je boží :)

Tři dny ke svobodě (2010)

Je to sice pěkný, ale ne skvělí. I když jsem se vrtěl narvama na židly tak mi na tom stejně něco nesedí.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Film skvěle zakončuje ságu (pokud nepočítám následující flashbacky), nekteré scény jsou nezapomenutelné. To všechno je však doprovázeno Hudbou s velký "H". Do tohoto soundtracku jsem se zamiloval <3. Ještě jednou, NEZAPOMENUTELNÉ.

Nakonec přijedou turisté (2007)

Na tento film jsem se dostal uplnou náhodou a díky pořadateli a jeho popisu jsem čekal spíše dokument. Šeredně jsem se spletl, ale když tak přemýšlím tak by byl nejaký dokument možná zajímavější. Film točený spíše pro festivaly aby si divák moc dlouho neposeděl. Přišlo mi to spíše jako taková rychlokvaška o ničem. Abych se přiznal tak mě ve filmu nejvíce překvapilo to, že nakonec opravdu přišli turisté.

Hra (1997)

Zběsilá zmatenost, nic víc, nic míň.

Mikulášovy patálie (2009)

Na 4* to asi nebylo ale za připomenutí mé oblíbené knížky nemůžu dát méně.