Hlídač č. 47 (2008)

Film: Bez Karla Rodena by tento film asi nestál za nic.Přijde mi že jenom ON hraje a všichni ostatní se vezou a spolehají na něho. Hudba: Posouvá film o nekolik srupňů výše. Líbí se mi instrumentální hudba a ještě víc se mi líbí, že ji taky nekdo v čechách dokáže uvést na takovou míru. Na Jiřího Škorpíka si budu muset dávat větší pozor. Lituju pouze toho, že jsem hudbu neslyšel v kině, musel to být neskutečný zážitek.

Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005)

Asi nebudu první který sem napíše že se film hodně podobá Jumanji :). Film sám o sobě není nejhorší, podle mého je však určen spíše pro nejmladší generaci.

Ženy v pokušení (2010)

Povedený film s pěknou hudbou, jedině co mi vadí je jednotné téma všech nových českých filmů.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Svůj komentář rozdělim na tři části. První část (než se Light ve vězení vzdal zápisníku) - Už od začátku jsem čekal, že to bude senzace ale že to bude až taková bomba, to jsem netušil. Souboj dvou geniálních mozků, kteří se snaží převést jeden druhého ve skvělém tempu. 5* Druhá část (do doby, než se Ligthovi zase vrátila paměť) - A tímhle chtel básník říct co? Skok do nudného, nezajímavého a uspávajícího prázdna, který me osobně málem odradil od toho, abych seriál dokoukal. Vše je poté objasněno ale nezbívá mi než se ptát...proč? proč přibrzdit takhle skvěle rozjetý vlak? 1* Třetí část (až do konce) - Čekal jsem návrat do starých dobrých kolejí z úvodu...nedočkal jsem se. Malí klučina N, který je samozřejmě geniální a všechno ví a to se stoprocentí jistotou mi přijde přehnaný. Co víc, po každé scéně s ním jsem už jenom čekal, z kterou hračkou si bude hrát příště. To že zvítězí bylo nad slunce jasné a nikdo se mě nesnažil přesvědčit o opaku. 3* Jediné co je dobré po celý seriál je soundtrack, který je trefený přimo na míru.

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Na to jak se poslední díly rozjely, jsem si myslel, že konec bude ještě lepší....bohužel, nebyl. Ale i tak nemužu dát míň než 4*.

500 dní se Summer (2009)

Film samotný je dobrý, ale to co mu (podle mého) hodně přidává je soundtrack, který je fakt hodně povedený.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Ze začátku trošku zmatené ale postupem času to vše dostává svuj smysl. Kupodivu tato role Jimovi sedla a je to jeden z jeho nejlepších snímků.