• Thriller

Sinister (2012)

Jednoduše... děkuji děkuji děkuji. Konečně film, který mě dokázal dostat do kina a neodcházela jsem z něj s nechutí.

Zjevení (2012)

O co tam vlastně šlo ? :-) Děkuji filmovým tvůrcům alespoň za Sinister, jinak bych už asi začala ztrácet naději, že někdo ještě někdy natočí solidní horor. Absolutně odfláknutý film.. těch pár scén, co mělo být strašidelných, nefunguje, nikdo nic pořádně nevysvětlí a pak to skončí - co to mělo jako znamenat.. ten konec ? Ani nevim, za co dávám dvě hvězdy...

Bez kalhot (2012)

Nic takového ať už nikdo nenatáčí, jinak se přestanu dívat na filmy jenž mají úroveň a ztratim se v podobných nesmyslech jako bylo toto.... hvězdičky za těla, jen díky tomu jsem film dokoukala do konce... uf.

Tajemný muž (2012)

Hodně zajímavý film, který by se mohl zdát hororem snad jen ze začátku, uprostřed se stane kriminálkou a na konci se promění v drama. Na chvíli mě donutil se zamyslet nad únosy dětí z jejich pohledu, ale jinak nic.. žádné vzrušení z filmu se nekonalo. Bohužel poslední dobou očekávám asi víc, než nám filmaři můžou nabídnout a označení filmového žánru "horor" jaksi ztrácí význam.

Dictado (2012)

Asi jsem očekávala víc, ale tento španělský kousek nijak nevybočuje z řady, ač je celkem podařený, ale aby se dokázal zapsat do paměti... na to holt nemá.

Havran (2012)

Příjemná detektivka, která nás provádí příběhy E.A.P. Mohla se stát i hororovou, kdyby v ní byly lépe vykresleny všechny ty vraždy. Na příliš vysoké hodnocení nemá, ale nenudila jsem se a ještě k tomu mám holt slabost pro Poa.

Medium Raw: Night of the Wolf (2010) (TV film)

Mladý policista se vydává do ústavu pro duševně choré, aby se pomstil vrahovi své sestry, který tam byl umístěn právě díky němu. Tam se však ocitá tváří v tvář nejen jemu, ale i ostatním vyšinutým jedincům. Pro mě nic originálního, spousta nesmyslných scén a spíše bych film nazvala tragédií.... hrůza. Po kratším přemýšlení jedna * za Mabel ;-)

4:44 The Last Day on Earth (2011)

Depresivní snímek, na kterém mi vyhovovalo akorát to, že byl depresivní. Poťouchlý páreček, který zjevně ulítává na myšlenkách duchovního světa, ale koncem světa by pro ně spíš byla neexistence televizního signálu či skypu.

Palabras encadenadas (2003)

Skvělá psychologická hra aneb jak to udělat, aby vám prošla vražda bývalky.. Film, který během děje poplete bývalou ženu, policii i vás .... pátá hvězdička mohla být za vydloubnuté oko ;-)

El mal ajeno (2010)

Dar či prokletí... Jednoho dne začne doktor zázračně uzdravovat nemocné, avšak jeho rodina tím trpí. Působivý snímek, nad kterým se může leckdo zamyslet.