Next (2007)

Hlavně nudné.Ale taky nelogické,slabě zahrané,pruměrně natočené,samoúčelné a Cage má stejne idiotský účes jako Hanks v DaVinci code.Nevím co na tom ostatní vidí.Zlaté Minority a Deja vu.

Spider-Man 3 (2007)

Rozhodně nejhorší díl,tři hvězdičky dávám jen protože mám moc rád jedničku a dvojku a třeti X-meni mě určitě zklamali míň.Nechápu,proč je většina akčních scén tak nevzáživná a zmatená a proč se ve filmu pořád jen hloupě plká o ničem a řeší se vztahové propletence,které se už několikrát opakovali v předešlých dílech.A záporáci jsou nemastní neslaní(hlavně Venom hodně zklamal) a tu tetičku bych nejradši uškrtit.

Match Point - Hra osudu (2005)

Nejlepší na filmu je to,že člověk na první pohled nepozná,že se jedná o Woodyho Allena.A taky to rozuzlení je osvěžující.Hudba mě mírně iritovala,jelikož opera není můj šálek čaje.

Domino (2005)

Nevím přesně proč,ale ikdyž mám rád filmy a styl Tonyho Scotta Domino mě hlavně nudilo a celkem často jsem se díval na hodinky.

Eragon (2006)

Ohraný příběh,klasický a ničím nepřekvapující fantasy svět,trapné vykrádání všech možných žánrových kolegů(Pána prstenů zvláště a hodně okatě,což je doočíbijící a neodpustitelné),laciná vizáž kostýmů a rekvizit.Ale drak je pěkný,Jeremi Irons hraje dobře a lepší než Dračí doupě to je rozhodně.Dvě a půl hvězdičky.

Auta (2006)

Mám ztoho stejný pocit jako z Myazakiho Howlova kráčejícího zámku=na Pixar je to slabší,ale oproti ostatní 3d animované konkurenci je to nesrovnatelně lepší po všech stránkách.Prostě to má srdce.

Saw 3 (2006)

O kapánek lepší než dvojka,ale jinak je to stejně zbytečné jako předešlé pokračování.

Dům u jezera (2006)

Připadalo mi to jako taková romantická verze Frekvence,ale míň časoprostorově propracovaná a ta romantika na mě nepůsobila nijak moc silně.

Potomci lidí (2006)

Velký a silný filmový zážitek!Autenticky natočeno,s velkou dávkou filmařské skorodokonalosti a spoustou scén,na které by se nikdy nemělo zapomenout.Přesně takto by se měli točit filmy.Cuarón je borec!

Taxidermia (2006)

Na mě je to sice příliž explicitní a moc jsem nepochopil co tím chtěl autor celkově říct,ale jinak hodně originální,osvěžující a na evropský film vizuálně pěkně zpracovaný film.Celkově je to slušná úchylárna.