Fantastická čtyřka (2005)

Ikdyž mám rád comicsové filmy,které se neberou úplně vážně a chtějí hlavně pobavit,u tohohle filmu jsem se hodně nudil a chvílemi hodně trpěl při ubohosti scénáře a trapnosti hereckých výkonů(snad Michael Chiklins ušel a rád bych ho viděl v nějakém ambicioznějším filmu).No rozhodně fantastický tento film není-spíš naopak.

Utržený ze řetězu (2005)

Je to mezi 3 a 4 hvězdičky,dávám tři protože jsem čekal trochu víc akčních scén.Ale jinak slušná zábava a výborným Freemanem a Hoskinsnem.

Ostrov (2005)

Kdybych neznal příběh Ostrova předem tak by se mi líbí o něco víc,takhle můžu jen napsat,že je to celkem dobré akční sci-fi natočené přesně ve stylu Michaela Baye.Nejvíc na celém filmu mě ale zaujala pasáž kdy se hlavní postava setká se svou originální verzí-je to skvěle zahrané a hlavně nejde vůdec poznat,že jde o trik.

Lupiči paní domácí (2004)

Slabé,na Coeny hodně slabé,ale kdyby to točil někdo jiný tak by se na to už ani nedalo dívat.Hanks ja vtipný,ta stará paní se taky dá,ostatní jsou nevtipní,otravní a v lepším případě nudní.O fous lepší než tématicky podobný Bombakšeft.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Spousta dobrých nápadů,které ale jsou spojeny naprosto nudným,zmateným a vcelku zbytečným příběhem.Spouta věcí zůstává byz point a tím pádem působý naprosto přebytečně.Je to něco jako kdyby natočily celovečerní verzi Červeného trpaslíka a Prtchetuvu Zemeplochu.To co v knize(kterou jsem nečetl) je určitě vtipné ve filmu nefunguje.Jakožto velký fanda sci-fi komedií ve stylu Červeného trpaslíka a nebo Galaxy Questu(který funguje daleko líp) jsem se hodně nudil a dokonce jsem i uvažoval o odchodu z kina,což jsem už hodně dlouho neudělal.

Okrsek 49 (2004)

Pěkné drama,vkterém se toho moc neděje takže chvílema trochu nudí.Přesto se mi to líbilo-hlavně díky Joaquinu Phoenixu.

Madagaskar (2005)

Bez tučnáků a krále lemurů by to bylo jen za dvě hvězdičky.Zatím nejhorší počítačový animáč co jsem viděl.

Batman začíná (2005)

Výborné,sice ne bezchybné(hodně scén,které jsou snad ve všech comicsových filmech),ale přesto super-hlavně první půlka.

Temnota (2002)

Pěkně udělané,ale nudné,neděsivé a hodně předvídatelné.Snad jen ten závěr celkem ušel.

Kruh 2 (2005)

Celkem pěkně natočené,ale příběhově a atmosfericky se to prvnímu dílu(ale i třeba Nenávisti) nevyrovná.