Avatar: The Way of Water (2022)

jednim slovem supr - opet prisel necim novym - stejny pribeh lidi jsou svine to uz vime - ale jak jinak lidem neco sdelit kdyz doopravdy svine jsou

Jeho temné esence (2019) (seriál)

Musím říci, že po dlouhé době seriál, který se dá shlednout jedním tahem a je to napínavé až do konce.

Andor - Teď jdem ven (2022) (epizoda)

Neskutečná bomba. Začínám mít tyhle story raději než celovečeráky

Il Boemo (2022)

Po hodině a půl jsme přemýšleli, jak odejít z kina. Kamera neskutečně hrozná, motala se mi z toho hlava. Mi přišlo, že ten kameraman zapomněl zapnout stabilizátor. A děj - souložení, a politikaření. Čekal jsem, že se o Myslivečkovi dozvím mnohem více - o jeho životě o jeho mládí. Mno velmi mě to zklamalo. Zbytečně dlouhý film. To co tam je natočené, šlo sestříhat do 20 minut, nějakého dokumentu ...

Jan Žižka (2022)

tak jako nebulo to uplne zly na cesky pomery, ale proste neco tomu chybelo ale nevim co, trocha spadu, deje, aproracovanejsi akce, ze kterych se nemota hlava, nejaky efekty ...

Vstupenka do ráje (2022)

Musim rict ze jsem se bavil. Je to oddychovka stejne jako jakakoliv jina komedie, ale clooney a roberts to stale jeste umi.

Matrix Resurrections (2021)

Zas tak špatný to nebylo. Samozřejmě na první díl už to samozřejmě nikdy mít nebude, ale po vlažném začátku jsem se nechal bavit.

Cizinec (2020) (seriál)

Musim říct, že jsem byl skeptický, ale nakonec mile překvapen zpracováním. Ano některé scény působí jako Simír a André, ale snad se kamera poučí. Taková na dnešní poměry dobrá jednohubka.

Zaklínač (2019) (seriál)

Zaklínač je prostě scifi fantasy. Je to prostě pecka. Herecké výkony jsou pro mě super, předloha ještě větší pecka. Je to prostě takový tajemný relax, nad kterým člověk nemusí přemýšlet. 8 dílu během dvou dnů a co dál, no čekat na další sérum.