Tajemství a smysl života (2023)

Kde zacit ? Je pravda, ze tenhle film potrebuje cloveka s trochu otevrenym srdcem. Tim nemyslim lepsiho cloveka, ale proste cloveka, ktery je otevren vyssim stavum vedomi a ne pouhemu konzumu tupych vybijejicich se previtu. Ten film je lecivy, plny emoci. Nosny pribeh je naprosto srozumitelny. Pritomnost komentaru byla absolutne dokonola. A to nemluvim vubec o cmeldovi o kterem jsem si myslel ze bude rusivy, ale pravy opak byl pravdou, byl dokonaly jako jsme mi vsichni :-) Subham astu sarvadzagatam ...

Dvě slova jako klíč (2023)

Mno jak začít po návratu z kina :-). Rozjezd pomalejší. Kamera perfektní, hudba jakbysmet. Myšlenka pěkná, ale jakákoliv DušeK nebo dokument s Raymondem Moodym nám toho poví více. Dávám 70 ale pouze 3 hvězdy. Odpad to určitě není, ale hlavně pokud se o tato témata vůbec nezajímate, tak tam ani nechoďte. Žádná vystřelovačka ani scifi plné efektů to není...

One Piece (2023) (seriál)

Pro mě absolutní překvápko 2 roky prázdnin v novodobém podání :-)

Manifest (2018) (seriál)

Za mw dobry, na nic si to nehraje, zadny extra bomba scifi efekty, je to proste spise akcni scifi s docela dobrym pribehem a zapletkami. Velmi doporucuji. Ja davam 85

FUBAR (2023) (seriál)

Za me dobra odpocinkovka, davam 4 hvezdy.

Bojovník (2019) (seriál)

mám shlednuto 5 dílů a musím říci že jsem od toho čekal méně :-) Kungfu oddechovka. Kvalitnější kungfu zábavu už umí snad jenom tarantino :-)

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Někteří žvatlalové v komentářích budou nespokojeni pravděpodobně i sami se sebou :-) Rocket je prostě supr borec i přestože je půl filmu v komatu - jeho přiběh scházel do mozaiky všech strážců a je dobře, že jsme ho poznali. Lépe to být podané nemohlo. Endgame s postavami zbytečně zamával a zredukoval je na polovinu, některé důležité dokonce vymazal. Stalo se stalo a James Gunn z toho vybrakoval co se dalo. Musim to vstřebat a potom si to pustím ještě jednou.

Sisu (2022)

Za mě suprový - na nic si to nehraje - až je mi líto Quentina Tarantina a jeho extravagantnich sarkasticko fantasmagorních brutálních prvků :-)

Andor (2022) (seriál)

Neskutečný. Monumentální. Řekl bych, že trochu lepší než Mando. Ale i Mando je suprbomba exotika.