Zoolander (2001)

Průměrná komedie. Zachránili jí Ben a Owen svými výkony. Jsou to prostě komici. Jednoduchá odpočinková komedie. 60 procent.

Temný obraz (2006)

Až na to, že jsem u filmu párkrát usnul než jsem ho dokoukal celý, tak musím hodnotit kladně. A to jak provedení, tak nápad a příběh.

TRON: Legacy 3D (2010)

Dobrý nápad. Dobré efekty. Dobré herecké výkony. Prostě dobrý scifi, nikoliv vynikající. 70procent.

Terminator Salvation (2009)

Efekty na dobré úrovni, ale tento typ filmů už asi nemůže přinést nic nového. Na originální jedničku to prostě nemá. Ale i tak za dobré herecké výkony a efekty dávám 65.

Muži v naději (2011)

Jako, to by mě zajímalo, co je to tady za mravokárce a citlivky. Neříkám, že souhlasím s nevěrou, naopak. Asi tady všichni ti komentující zapomněli, že se má jednat o komedii. Byl jsem v Litoměřicích, plné kino a celé kino se smálo. 600 diváků, řekněme že 500 se jich smálo. To snad mluví za vše. Dávám 90 procent, už jenom proto, že tak odlehčený humor, skloubený s absolutní novinkou v kinech vůbec, kdy se smějete a za necelou sekundu jste smutní a pak opět za necelou sekundu se smějete, to je skvost v české kinematografii. Pokud se chcete smát jděte, pokud máte předsudky a neumíte koukat na film s nadhledem a ve všem hledáte lásku, pochopení a absolutní dobro, nikam nechoďte.

Jana Eyrová (2011)

Byl jsem přemluven na tento romanťák a musím říct, že jsem rád, že jsem byl přemluven. Perfektní kamera, perfektní příběh Jany. Trochu nás Fukunaga mohl provést životem Rochestra, Jana byla popsána skvostně. Na konci mi ukápla slza. Takže vřele doporučuji a dávám 90

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Vynikající Cate, Brad trochu pozadu. Příběh a nápad supr. Cit a posloupnost děje na perfektní úrovni. Nemám co dodat, jen doporučit.

Strom života (2011) odpad!

Snůžka nesmyslů. Jako kdyby si dal režisér nějakej halucinogen. Fotky z raného staří vesmíru si mohli uvědomit jen informovaní lidé, nebo astroamatéři, ostatní nemohli přeci vědět, že mají tyto fotografie hvězdných rodišť přirovnat ke stvoření vesmíru. Všechno bylo uplně chaotický a musel jsem po druhé v životě opustit kino, jednou to bylo kvůli tomu že se mi udělalo zle z jídla a teď se mi udělalo zle z filmu. Vůbec nechápu jak tenhle film může mít víc jak 30 procent. Odpad.

Neznámý (2011)

Dobrý film, dobrý nápad, dobré zpracování, velké překvapení, akce. Nenudil jsem se.

Zrození Planety opic (2011)

Sedíme vám takhle s přítelkyní na kafíčku u jednoho kina a koukáme, že dávají tento film. Navrhnul jsem, co to zkusit, přeci mám SCI-FI a Fantasy rád. Ještě jsem raději kouknul na hodnocení a bylo neuvěřitelných 87. Konečně všichni víme, jak planeta opic vznikla. Film není vůbec přehnaný, ale velice dobře načasovaný. Tempo děje se stupňuje. Tento film je jasným příkladem, že není potřeba 3D efektů, aby se jednalo o pěkný film. Film má i svá poselství, pokusy na zvířatech, uvědomění si, že nejsme bohové, ale pouze lidé. Kamera a výprava supr. Mohu doporučit všem.