Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Dávám 90 za suprovou komedii a odlehčený večer. Sarkasmus a rozdílnost ras jde opět na popředí. Mimika krále krysy je neskutečná. Děj předvídatelný, někde přeci toho padoucha museli vytvořit. Trojka bude opět vesmírný boj se všim všudy.

Tohle je náš svět (2016)

Dobrá myšlenka. Supr zpracování. Kamera a střih perfekt. Nemám co dodat.

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Dávám 2 hvězdy pouze za to, že jsem z filmu neodešel. Obrovská předvídatelná nuda. Škoda, že to takhle musím říct, protože herecké obsazení slibovalo velké představení a nakonec z toho bylo plytké nezábavné nic.

Život (2017)

Nebylo to úplně tak hrozné. Prostě taková jednorázovka s příslibem na dalších deset dílů. A hudba suprová. Nestvůrka taky.

Rozpolcený (2016)

Jak být posraný ještě 3 dny potom :-) Good movie. Doporučuji. Jako by mi to připomínalo politickou sféru a vrcholné manažery :-)

Pasažéři (2016)

Zas tak úplně blbý to nebylo. Koukatelné skifíčko :-). Je pravda, že si to příště pustím, až to bude v televizi jako pozadí. Ale jo, příběh to mělo, efekty pěkný, loď pěkná. Žádný nadsvětelný pohony a podobný záležitosti. Dávám 70.

La La Land (2016)

Muzikálová intermeza jsou supr. V druhé polovině jich je méně. Ale vůbec filmu neškodí jak všichni tvrdí. Je to suprovej film s nápadem, bohatostí, legrace a všeho. Žádnej komerční slaďák se sladkým koncem. Je to jednoduše film říkající, že je každý den nutné žít na plno hravou a veselou formou. A to nejsem moc na romanťáky. Skvělá muzika a soundtrack. Ryan a Emma jsou velmi dobří herci, hlavně Emma a její mimika je neskutečná. Dávám 95 a přeju si více takových energicko-energetických filmů :-)

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Dobrý film. Dávam 90. Dobře zahrané. Hraje na city. První klidnější polovina vybalancuje v kruté trhání nohou výbušninami. Střeva venku, slabší povahy kinedril sebou. Já jen prostě nachápu proč jdou lidi dobrovolně střilet svého bližního pod záminkou boji proti zlu. Ale kdo je vlastně zlo. Dobře nám tak, až všichni naráz pochopíme, že spolupráce nás dovede nejdále, tak pocopíme ... Bude to ale ještě pár generací trvat, ale už citím v kostech změny v chování lidí, procitají, uvědomují si různé věci, na které předtím nikdy nepomysleli ... No nic. Válce třikrát fuj.

Příchozí (2016)

Bez zbytecneho amerikanismu, nova myslenka, poselstvi obrovske, supr