Warcraft: První střet (2016)

Velmi milé překvapení. Určitě to za návštěvu kina stojí. Snad bude dvojka taky tak zdařilá.

Kolonie (2015)

Vynikající film. Člověk ani neví co se dělo a hlavně neví co se děje. Mocichtivý a sadističtí ubožáci. Nutno o nich vědět a soucítit s nimi. Tito lidé si zaslouží soucit. Věřte, že oni sami sebe nenávidí. Pokud by měli totiž rádi sami sebe, museli by vědět, že všechno je propojené a tudíž utočí sami na sebe, zbytečně. Jo až lidi budou mít rádi sami sebe bez výhrad, potom může nastat transformace lidských myslí. V mém okolí už spoustu lidí začíná přemýšlet o tom, že pouze bezpodmíněčnou láskou bez výhrad lze docílit jednoty.

Dredd (2012)

na tohle musi clovek koukat v originale, CZ dabing uplne na.... Hudba nic moc. Predvidatelny dej. Zadna zapletka. Odpocinkovy film plny mrtvol.

Deadpool (2016)

Tak jsem myslel, že půjde o další sra..ku, ale je to hodně koukatelný a efekty jsou dost dobrý.

Osm hrozných (2015)

To je prostě Quentino. Kamera, střih, hudba, prostě dokonalé. Ještě ten se směju Samuelovovu monologu o jeho velkym lulanovi :-))))). Seděl jsem bohužel v kině, jenž navštívili Quentinovi neznabozi. Nevím proč, ale nikdo se Quenťovo brutálním scénám nesmál, pouze já. Vždyť jsou tak očividně nereálné ... To je ale bohužel obraz dnešní doby, lidé se neumí odvázat.

Marťan (2015)

Trochu tam cítím tu zprávu. Pojďme spolupracovat celý světe a vše půjde snáz, to je neoddiskutovatelný fakt. Jo určitě ten typ filmu, který baví celou svojí délkou. Napětí a snad ani žádná nesmyslná porušení fyzikálních zákonů, kromě jednoho. Nevím prostě jak se hlavní hrdina vypořádá s velmi velkou dávkou záření.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Nedalo mi to a šel jsem na to do kina a vybral jsem 2D, abych nebyl ovlivněn vizuálními efekty. Všechny ty kritické přízpěvky jsou mimo. Film určitě stojí za skouknutí, není to shit jak všichni chytráci píšou. Bale perfektní herecký výkon. Edgerton potřebuje ještě pěkně dlouho sice trénovat herectví, ale naučit se to hold nějak musí. Suma sumárum jsem byl překvapen jak film kvapil a nešťoural se moc v detailech. To by potom měl minimálně 3 díly jako Jacksonova trilogie. Nebyl to sice film který bych chtěl vidět znovu a znovu, ale co si budem povídat, těch opravdu jen málo.

Příběh Marie (2014)

Super kamera, zvuk, střih a umění odvyprávět tak prostý ale srdcervoucí příběh. Málokdy si člověk přeje ať film trvá déle.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Dávám 90 za efekty a kulišácký nápad jak mít možnost natočit dalších 15 dílu Xmeňáku.