Dark Matter - Episode 3 (2015) (epizoda)

Zoie Palmer v roli androida je strašná, proč se musí tvářit jak ubrečenej Laurel z grotesky? Nepovedená scifi komedie. :/

Klec (2019) (TV film)

Chválím, skvělá televizní inscenace, která by se měla vysílat jako výstražný příklad proti těmto bohužel existujícím hyenám. Jiřina Bohdalová s Kryštofem Hádkem předvedli naprosto precizní a přirozené role, kterým jsem věřil vše. Osamělá bytost paní Galová bojující s akutní potřebou sama sebe společnosti a Jeník Sekora, který v zoufalství zisku peněz nabourá nejzazší hranice svého života. 80%

Černobyl - Please Remain Calm (2019) (epizoda)

Skvělá práce ve své hrůzné události. Bravo pro HBO. Takový surově hororový pocit u seriálu jsem dlouho nezažil. Nemůžu se dočkat dalších dílů. Kam se hrabe Hra o trůny.pff ..

John Wick 3 (2019)

Zase jsem zapomněl počítat mrtvoly a nevím jestli to budu chtít někdy vidět ještě znovu. Tentokrát přes pár složitě odpovídaných scének Keanu rasoval jednoho padoucha za druhým a když to nejde s devítkou, půjde to s brokem 12mm. Vypomohla sexy padesátnice Halle a páreček Německých ovčáků evidentně cvičených na jednu pánskou oblast. S vtipem bohužel přišla i jednoduchá šablona dalšího kalkulovaného stroje na peníze. Nepřátelé s perfektně nacvičenou choreografií padají, superman Wick kráčí a přežívá vše na co jen pomyslíte a možná už nemyslíte. Nemyslet je totiž hlavní devízou filmu, nehledat logiku, nehledat přírodo-fyzické zákony, protože scénáristé už dávno vymysleli paralerní vesmír, ve kterém tohodle chlapa prostě nezabijete..akorát pořádně naserete!! Vizuálně dokonalé a perfektně obarvičkované do exotika s pořádně hutnou zvukovou kulisou. Objektivně akční spokojenost a noční můra intelektuálů. 70%

Pravá blondýnka (2001)

Naivní, pitomé, ale skvěle od Reese zahrané. Znáte to..hrnec na prdel. 65%

Dark Matter (2015) (seriál)

Zatím mě moc nebaví koukat na zločince po lobotomii, navíc pečlivě vybraní hezouni a hezounky. Doufám, že se v budoucnu objeví někdo nebo něco opravdu ošklivého, když už to je story from outer space.

Mladí muži za pultem (1994)

Quickstop s podivnejma před i za kasou..Správná nezávislá trapárna, s kterou se lze v mnoha případech stotožnit, ať už děláte nějakou nudnou práci nebo jen chodíte do sámošky kontrolovat datumy spotřeby, pro cíga a noviny a obtěžujete při tom prodavače debilníma kecama ´´Kdysi mi jeden řekl, že bude konec světa. Za týden se v novinách objevil článek, že svět byl zachráněn za minutu dvanáct křížencem koaly, kapra a ptáka..´´ :D 70%

Manituova bota (2001)

Stále lepší než kdejaká nabídka v sedačce zaoceánského letadla. 65%

8 MM (1999)

Drsná detektivka z pornoprůmyslu, připomnělo mi to hnusárnu Srbský film, ale na tohle se dá ještě koukat s přispěním opravdu jisté režie a jistých i když tenkých mantinelů našich citlivých já. 75%