Duch doby: Dodatek (2008)

film zeitgeist je nabuchadnezzar , peter joseph je morpheus a človek ako je Jacque Fresco je neo je one je prvý ktorý ľudom otvoril oči a vedie ich dalej na ceste spásy k slobode.

Kolja (1996)

spočiatku nudné akoby ani témy sa nechytajúce a zas koniec mi pripadal ako totálne nedotiahnutý ... celkovo veľmi kvalitná hudba, ktorej sa tam mohlo objaviť viacej aj pomimo ako keď hrali. ále za prácu s kamerou dávam o jednu * navyše.... inak nič moc srdcervúce dielo to zas nieje aj ked chlapčisko je cca môj ročník a dosť mi to pripomínalo detstvo hlavne okolné prostredie... ale ja som to mal zaujímavejšie ... P.S. kvaltinejšiu kameramančinu som pôvodom zo strednej európy ešte nevidel aaaa možno že sa nechytá ani celý kontinent...nudná krása

Ostrov (2005)

pri celom filme som sa nudil a ani sa mi nechce písať prečo idem radšej spať....akcia bola dobrá ale film nuda a to mam Ewana Mcgregora ako herca rád a scarlet to zahrala ako pravá blondska - teda dobre... pustil som si to po rokoch a nakoniec to kus aj ľutujem

Správci osudu (2011)

plné originality až na matrixácke dvere, kniha v ktorej sa pýše osud som si takto nepredstavoval a chýbala tomu pompéznosť ktorá by sa dala doladiť kvalitnejšiou hudbou no celkovo ma film prekvapil aj keď som čakal viacej romantiky. Očakávania boli rôzne no druhý krát si to už asi nepustím

Transformers 3 (2011)

bolo to kus nudné príbeh menej zaujímavý ako predošlé diely ALE bolo to omnoho prehľadnejšie epickejšie ako kedykolvek predtým. hudba bola dosadená ako sa to u baya nevidí a nepočuje. bolo to omnoho menej detinskejšie a bolo to omnoho viac vážnejšie vzaté ... plné zvratov a udalostí. v 3D kine som si zas raz dával bacha kedy žmurknem a dávať tomu nízke hodnotenie len preto že sa to niekomu nepáči pre princíp skladania sa robotov alebo logických chýb ktorých aj v tomto filme bolo mnoho je úbohé je to epické dielo na ktoré by som už dal prístup 18+. to čo dokazuje michael bay sa len tak nevidí ja to beriem ako prezeranie noviniek posledného roku z filmárskych technológií a trojka bola omnoho kvalitnejšie prepracovaná ako dvojka alebo jednotka. Z krátka... audiovizuálny zážitok - plné ... herecké výkony -plné dej ktorý je nudný ale čo sa dá robiť musí nejako aspon kúsok nadviazať na predošlé diely ale ajtak si celkovo film odomňa odniesol plné hodnotenie. Neviem ako vy ale ja som sa bohato bavil. a ešte niečo ...tý čo tomuto filmu dajú dve hviezdičky sú podľa mňa úbohý masturbanti ktorý vo filme márne hľadali megan fox a teraz to nevedia predýchať... zobudte sa

Machete (2010)

psychiatria v hlave sa nedá naučiť to je proste tak... riadí to ten istý zákon ako to prečo nikdy nebude rodriguez taký dobrý ako quentin. Od filmu som čakal úlet ale dočkal som sa vela pekných tváričiek ktoré zrejme vďaka natvrdlej réžii vyzerali tupo ako segalova katana. Ale konečne som ho videl chcípnuť aj ked som ho zase nevidel ani šikmou brvou hnúť. čo už miestami by som dal odpad no vďaka J.Albe a Michaelle R. som to kusok dvihol

Poslední samuraj (2003)

bolo to moc rýchle .. 148 minút mi prešlo ako nič a po skončení som mal chuť pustiť si to znova práve vďaka záberom za ktoré by sa nehambili ani chlapci z bbc ... nádherná práca kamery, perfektné kostými a samozrejme prekrásna hudba od hansa ktorá to všetko dokonale podtrhla ... ako napísal golfista ...spĺna takmer všetko :) navyše po tomto filmovom diele chcem dáku japonku :D

Muž ve stínu (2010)

už viem prečo pribudlo za posledný rok toľko nových bavorákov na cestách ... ale žiaľ nechcel som sa pozerať na autosalón ale na film, ktorý mi pripadal dosť oničom. o čom to celé bolo ? o chlapovi ktorý píše knihu a chcú ho zato zabiť a o chlapovi ktorý si vzal za ženu špionku cia ... a to je všetko ..teda nie ešte som zabudol dodať, že je to natiahnuté na úmorne nudné dve hodiny. ďakujem neprosím určite to nebudem púšťať znovu.

Historie vodíkové bomby (2004) (TV film)

tak málo stačilo k zničeniu všetkého živého na tejto planéte... šťastie, že si o tom môžme dnes pozerať dokumenty ... pekne vysvetlené prečo každá strana zbrojila viac a viac a celkom ich chápem aj ked je jasné že je to postavené v prospech yenkeeov ale nevadí ..mali sme šťastie a pri pozeraní mi behala husia koža

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

nič moc ... pointa tam predsa len bola aj keď bola natiahutá na skoro tri hodiny, bravúrny a ojedinelý štýl clinta ma dostal to hej ... bolo tu veľa originality čo je tiež plus ..ale nezaslúži si to mať lepšie hodnotenie ako matrix :) ale nie robim si prdel aj keď je to pravda, ale nehodnotím to takto kôli tomu. Proste pozreté je to v roku 2011 a na westerny moc nejsom odpustte mi to. A to som dal jednu hviezdičku červenú zvezdu do plusu ešte ľen preto žeee Clinta som fakt nespoznal :) nuž roky a pre tie roky kedy bol film točený ..vtedy to mohla byť pecka ale dnes je to zašlá sláva