Mrtvý sníh (2009) odpad!

Jako komedie slabé, jako horor absolutně nulové. Tohle mi prostě nesedlo. Nejlepší scéna jak si hlavní hrdina motorovou pilou amputuje ruku.

Neutečeš (2014)

Jedna, ovšem velmi důležitá věc se tomuto hororu upřít nedá. A tou je originalita. Přijít v dnešní době, kdy už toho bylo tolik viděno s takovým neotřelým nápadem a tak zajímavou formou jej zpracovat je obrovským plusem. Mínusy bych viděl ve ztvárnění duchů. Dle mého mohlo být děsivější. I tak velmi příjemná(a znovu zdůrazňuji) originální podívaná.

Sweet Home (2015)

Tak tohle mi docela sedlo. Skvělá atmosférická záležitost. Musím však přiznat, že jsem se začal nejvíce bavit až když do domu přišel "likvidátor". I předtím to však bylo více než průměrné. Výborné atmosféře pomáhá i hudba, která dokáže celou sekvenci skvěle vygradovat. Horory odehrávající se ve starém domě, to je moje slabost :) Španělé mě znovu nezklamali.

Oblast 51 (2015) odpad!

Čekal jsem co Oren Peli z této zajímavé tématiky vytříská. Po výborné uvedení se s Paranormal activity jsem byl plný očekávání. Nastalo však obrovské zklamání. Na filmu se opravdu nedá nic pochválit. Scénář měl potenciál, ale byl totálně zničen ! Tohle ne ! Ať se na film díváte jako na scifi či thriller je to o ničem. Ale jako horor to je odpad. Bez atmosféry, bez nápadu, bez akce. Atmosféra nenastává ani v době kdy se snaží hlavní hrdinové proniknout na základnu. Vše v tomhle filmu působí uměle a kýčovitě. Zeleného mužíčka vidíte tak ve třech záběrech v posledních 10 minutách, toť z hororového pojetí vše. Tento horor = ztráta času.

Pohanský rituál (2009) odpad!

Velmi dobrý námět, ale špatné provedení dělá z tohoto filmu to co je - béčkových, tuctový horor. Kanál horrorfilm znovu nezklamal! Slabota!

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Velmi dlouhou dobu jsem si nechal na rozmyšlenou. Abych s čistou hlavou okomentoval už pátý díl série PA. Musím uznat, že to vůbec nebylo špatné, právě naopak. Napětí a skvělé lekačky byly v tomto díle po celou jeho stopáž. U předchozích dílů to byl většinou strhující závěr, který mě dostal. Tady to je naopak. PA 5 se mi líbilo až na posledních cca 15 minut. Poslední čtvrthodinka mi přišla naprosto zbytečně natahovaná, umírání hlavních hrdinů odfláknuté a zbytečně rychle odbité a vyvrcholení toho všeho bylo spíše zklamáním. Proto strhávám jednu hvězdu. I tak to jsou ale krásné a zasloužené čtyři hvězdy. Co se týče pokračování, přikláním se k těm kteří by chtěli tento díl jako poslední. Už toho bylo dost a navíc nevím jak by na tento konec chtěli navázat...

Attonitas (2012) odpad!

Chaotické, nesmyslné, nudné. Prostě naprosto o ničem. Víc není potřeba psát.

Pionýři hororu 2 (2015) (seriál)

Pro mě jednoznačně nejsilnějším z této pětice je Dream. Skvělá atmosféra, děj, lekačky, starý dům, atd. Prostě hororová klasika. **** Jako druhý bych zařadil Hex Games, i když většině se nejspíše více líbila povídka To není moje sestra. U Hex Games to pro mě rozhodl skvělý konec.*** Povídku to není moje sestra jsem již dříve viděl jako komiks a tak mě už vlastně ani překvapit nemohla. I tak u mě bude na třetím místě.*** Příběh Neotvírej měl chvílemi dobrou atmosféru.** A nejslabší jednoznačně Až oči mé se rozevřou. To mě absolutně neoslovilo.* Vychází mi z toho tři hvězdy pro tento projekt :) Slušné tři hvězdy.

Odebrat z přátel (2014)

Já byl nadšený! Je pravda, že ze začátku pro mě bylo otravné se dívat na 5-6 okének a nic víc. Ale nakonec to na mě jako celek zabralo! Nápad, originalita, lekačky, odhalení ducha až na poslední chvíli i konečná pointa!Horor ideální pro tuhle dobu. Já doporučuji s čistým svědomím.

Mr. Jones (2013) odpad!

Tak tohle je absolutní hovadina. Tak zmatený film jsem už dlouho neviděl. Hodně jsem přetáčel a čekal jsem že se to alespoň na konci rozjede. Nedočkal jsem se ! Nuda !