Lidé pod schody (1991)

Moc mě to nebralo a docela jsem se nudil. Manželé byly hodně úchylní a zvrácení, až mi to přišlo až nenormální !!!

Hluboko v lesích (2000)

Námět sliboval hodně. Po několika měsících od shlédnutí si toho moc nepamatuju. Jen snad tu hluchoněmou dívku. Proto je i mé hodnocení takové jaké je. Prostě si není na co pamatovat. Podprůměr.

Halloween II (1981)

Dvojka drží znovu skvělou, hustou a zaběhlou atmosféru prvního dílu. Znovu skvělá podívaná.

Fakulta (1998)

Jeden z těch prvních "hororů" které jsem viděl. Proto je mé hodnocení takové jaké je. V dnešní době by možná bylo jiné. Byla to docela slušná podívaná a hodnocení umocňují i sympatičtí herci...

Červený drak (2002)

Pár dobrých scén. Např. když detektiv obchází domy, kde vraždil vrah, atd. Neviděl jsem sice Hannibala, ale tohle mi přišlo rozhodně slabší než Mlčení jehňátek, ty měly atmosféru. Tohle není sice špatné, ale podle mého zbytečně dlouhé.

Čelisti 2 (1978)

Pokus napodobit Spielberga ? Jestli jo tak to nevyšlo. Jedničku nelze překonat. Ovšem pořád ještě koukatelná záležitost.

Blade 2 (2002)

Tak série Blade už mi stačí... Nebylo to až tak hrozné, ale ta délka filmu je přehnaná. Znám plno lepších "hororů" u kterých by se daly zabít dvě hodiny.

Blade (1998)

Tyhle rádoby akční horory moc nemusím. Protože to označení horor, tu je opravdu jenom do počtu a navíc. Jednička asi nejlepší z celé série.

Americké psycho (2000)

Docela slušné. V hlavě mi utkvělo pár drsnějších záběrů. Celý byt postříkaný krví, atd. A k tomu všemu vrahova hudba :)

Treevenge (2008)

Jaký jiný horor si na vánoce pustit ?! Přečetl jsem si námět a čekal jsem bídu. Ovšem já se bavil a dostali mě i neskutečné záběry, které jsem jak si v tomto filmu nečekal. Lidské bulvy bylo něco. Ale scéna s dítětem mě už opravdu dostala. Zajímavý námět a jelikož film trvá jen 16 minut je to opravdu dobře koukatelné. Letos po dlouhé době máme živý stromek, i když nevím jestli to byla dobrá volba ;)