Útok z hlubin (1999)

Po čelistích další "horor" se žraloky, který se mi opravdu líbil. A mohu jen vřele doporučit !

Tichá pláž (2003)

Směšné dialogy, matoucí scény (chvílemi nechápete co, že se to vlastně děje) a béčková vyvražďovačka. Podprůměr.

Temné lesy (2003)

Pro mě slabota. Vždyť se skoro nic v tomhle hororu nedělo. Rozhodně s námětu, kde se film odehrává v lese, šlo vytřískat trochu více. Čekal jsem něco lepšího a originálnějšího.

999-9999 (2002)

Něco jako Final Destination okeřeněné o neznámé číslo na které když zavoláte se vám splní vše co chcete. Ale nic není zadarmo, že ? A tak si osud vybírá životy hlavních hrdinů jednoho po druhém. A to docela líbivými způsoby. Vražda tlustého kluka byla asi nejlepší. Ze začátku jsem se lekl délky filmu, ale dalo se na to dívat, takže film rychle utekl.

Smrt přichází v bílém (2003)

Pro mě jeden z top hororů, na který jen tak nezapomenu. Dead End nabízí všechno co od opravdového hororu očekáváme. Napětí, atmosféru, strach.

Slunovrat (2008)

Slunovrat má sice pár dobrých lekaček. I scéna s blikajícím autem v noci před domem, mě pobavila. Ale závěrečné rozzuzlení bylo pro mě velkým zklamáním. Prožíval jsem deja vu, nač vidět něco už několikrát viděné ?!

Ozvěny mrtvých (1999)

Film dobrý v hodně místech napínavý. Jenže jestli tohle mám hodnotit jako horor musím dát průměrné dvě hvězdy. Je tu pár lekaček a pár hororových scén. Ale vyskytují se tu velmi zřídka.

Noční letec (1997)

Ikdyž King je můj nejoblíbenější spisovatel musím uznat, že tuhle povídku jsem od něj nečetl. Ale jako film průměr.

Nezvratný osud 3 (2006)

Podle mě nejslabší díl Final Destination. V paměti mi uvízly jen dvě scény. Scéna ve skladišti a v solárku.

Mlčení jehňátek (1991)

Řekl bych, že místy až dokonalá atmosféra a životní výkon Anthonyho Hopkinse. Slušely by tomu ovšem větší grády.