Armáda mrtvých (2021)

Nečakane dosť veľká nuda. Akcia nič moc,humor nefunguje a psychologické pindy medzi otcom a dcérou sa zdali cool len Zackovi  keď písal scenár. Chápem že to chcel doriešiť s tou svojou mŕtvou dcérou , ale takto???Jediné čo mi utkvelo v pamäti je ako Dave naťahuje 1000A ? Sentron od Siemensu aby rozsvietil Casíno. Jednorázovka. A to som sa na to tak tešil.

Zmenšování (2017)

Tá protivná vietnamka mi žrala nervi. O to asi tvorcom išlo vytvoriť tak protivnú postavu. Bohužiaľ to film veľmi zráža.

Imogene (2012)

Dobre obsadený film .ktorý asi mal byť čisto komédia, ale ponúka o trochu viac. Skôr dramedy ako comedy. Nenudil som sa ani chvíľu

Aljaška: Noví osadníci (2020) (seriál)

Díva sa na to viac ako dobre a moje outdoorovo - chalupárske srdce len plesá, ale či by to zvládla aj moja rozmaznaná mestská prdelka to už je iná vec.

Třetí skoba pro Kocoura (1983)

Velmi podarená detská kriminálka z časov socíka. Už ani neviem koľkokrát som to videl. Môžem len odporučiť.

Pomozte autům (2013) (pořad)

Po 15 rokoch boja som sa musel  zbaviť svojho 24 ročného milááška Suzuki Samurai, ktorého sa mi aj napriek značným investíciám nepodarilo zachrániť. Ako by povedal Fuzz na stupnici hrdze od 1 do 10 bol Samko 11-tka ak nie viac. Dal by som čokoľvek zato prežiť príbeh z tohto seriálu aby mi autíčko vypiplali títo dvaja maníci Fuzz a Tim. Skvelá relácia.

Batman (1989)

Keď nebolo s čím porovnávať tak sa mi to zdalo špicové. Z dnešnej perspektívy je to len priemerná ComiCsárna. Dnes by som tomu už 80 % asi nedal ikeď atmoška je parádna.