Pátá vlna (2016)

Navzdory miestnemu hodnoteniu mne sa to páčilo a dosť.

Sherlock Holmes (2009)

Tento neotrelý a novátorský prístup v spracovaní Sherlocka mi teda vážne sadol. Réžia, strih, vizuál,hudba sú absolútne skvelé.

Policejní okrsek (2000) (seriál)

Jeden z mála serialov čo com sledoval na našej verejnoprávnej STV1.No a podaj by nie keď si účtujú 4,50€ za mesiac. Zmetci. Preto dnes nemám problém radšej si zaplatiť nejaké to VOD-ko 🤣🤣🤣

Školka pro seniory (2019)

Machette s Alzheimrom berie na Su Ellen. 😜 Veľa známych no starých tvári po hromade. Skôr úsmevná pohodovka ako komédia. Stále som na niečo čakal no žiadna divočina neprišla. Objednávanie v reštaurácii bolo však suprové ako aj útok na dom dôchodcov  v štýle Dannyho dvanástky. To som sa vážne nasmial.

Suprhrdina (2008)

Po viacerých neuspešných pokusoch som si na film našiel čas a našteloval soma sa do tej správnej nálady.Je to trocha pomalšia paríodia ,ale svoje som si tam našiel a bavil som sa skvele.Hlavne Leslie  válal ako vždy.

Batman se vrací (1992)

Tučńáci z Madagaskaru : Gothamská Misia. V r.1992 to šlo no v r. 2021 je to pozerateľné len s  vypätím všetkých síl.

Scorpions Forever (2015)

Pravdu povediac , netušil som že sa Scorpions tešili tak veľkej popularite.Zaujímavý dokument.

Páni kluci (1975)

Môj obľúbený  detský film.Len v kine som to videl 3krát.Za komančov nedeľné detské predstavenia v kine toho veľa neponúkali,ale toto som zbožňoval. Bomba.

Avengers (2012)

Akčná scifi pecka.Ja som si to teda užíval náramne. Spätne môžem povedať že zo všetkých Avengerov môj naj obľúbenejší diel.