Velký táta (1999)

V kine som to "skouknul" celé ale v telke ma to nebavilo ani za mak a po pol hodine som to stopol. Ale skúsim to dopozerať. Po poobedňajšom venčení psa som to predsa len dotiahol. Niektoré Adamové "baliace průpovídky" boli vážne super.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Žiadny wau efekt, len taká priemerná krimoška....Tá histéria okolo  filmu ma absolútne obišla.

Špatné zprávy pro Medvědy (2005)

No tak Moneyball to nebol ale bavil som sa. Billy Bob "Norton" hrá to čo mu ide najlepšie a to vopruzáka , noťasa a kurevníka. Tento krát v kombinácii s trenérom detského družstva v baseballe.Slušný priemer 60%.

Španglicky snadno a rychle (2004)

Príjemná melodramatická záležitosť s komediaánymi prvkami.Typický Brooks.Také kompletné meníčko od polievky po dezert.

Black and Blue (2019)

Super špinavá kriminálka plná krivých polišov. "Alicia Westova" čoby nováčik u polície po roku služby v Kandaháre v plnom nasadení  medzi svojimi  krivými modrákmi. Taký Training day II.

Terminator Salvation (2009)

Ja tento film beriem ako prequel ku Cameron/Schwarzz serii. Vynikajúce. Ja som si to užíval.V dobe vzniku trochu odvážný koncept, ale keby to prišlo dnes bol by to Trhák. Marvel , DC a Streamovacie služby nás naučili dívať sa na veci inak.

Rodinný víkend (2013)

Tak táto "pošahanosť "ma teda bavila prevelice.

Pan tělocvikář (2007)

Tak presne takého  šulína sme mali na telocvik aj my. Hádzal po nás zväzok kľúčov veľký ako päsť a kopal nás do zadku keď sme okolo neho prebehli. Sadistické hovado. Sťažovať sa nebolo komu lebo bol zároveň aj riaditeľom školy.A teraz k filmu. Podľa môjho úvodu je jasné že som sa zrovna nebavil.Ale musím uznať že som raz zarehotal na plné ústa keď Scot s nosítkami trafil výmoľ ako utekal.