Moje krásná čarodějka (2005)

Romantická rozprávka pre dospelých. Na "mladú" Nicole sa dobre pozerá nakoľko tam ešte nemá ksicht vopíchaný botoxom a Will je v najlepšej kondiicii a musím uznať že sa vážne drží na uzde. Teta Carol je super a Michael Cane ako bonus. Primerná zábava na upršaný podvečer.60%.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Ani výšší  rozpočet o 20 melónov oproti "jedničke" nepomohli vyrobiť niečo lepšie prinajhoršom aspoň podobne dobré ako bola "jednotka". Bayona je "španielský ptáček" a nie režisér blockbusterov. Prachy to síce zarobilo ,ale je to prt zábava. Zbytočne temný film.

Jurský svět (2015)

Je to stále tá istá blbosť dookola, ale dobre sa na to díva.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Ja som sa bavil parádne.Skvelé akčné tempo prekladané anglickým humorom. Moja krvná skupina.Kiež by bolo viac takých filmov.

Psí ostrov (2018)

A Wes a pes a pes a Wes a Sakéééééééé.

Děda, postrach rodiny (2020)

Bavil som sa  až som sa sám divil. Bobíkove komedialne počiny  ma nikdy veľmi nebrali ,ale toto sa mi vážne páčilo.Skvelé obsadenie,kopec šprímov a kýbel sentimentu namiešaných tak akurát.

Salton Sea (2002)

Valova drsná cesta pomsty s výhľadom na angažmá na krídlovku v Moravanke.

Ava: Bez soucitu (2020)

Mať to priamejší ťah na bránku bez tých kadejakých rodinných a osobnostných ptákovín mohol z toho byť viac ako priemerný akčák. Farrellov a Malkovichov death fight stál však zato. Hudba suprová.

Obhájce nevinných (2019)

Veľmi pomalá dráma s takpovediac klasickou schémou o nevinných v cele smrti. V tomto prípade podľa skutočných udalostí. Fajjn film ale herecké výkony sú pre mňa veľmi nepresvedčivé.

Z cizího krev neteče (2013)

Namiesto zábavy som každých 15 minú kukal na hodinky .Zopár úsmevných momentov je na vyslovene komédiu sakra málo. Je to skôr dramedy ako comedy.Pozrieť sa to dá ,ale to je tak asi všetko.35%.Prestrihať a skrátiť o pol hodinu a jednu dve hviezdy aj prihodím.Chcelo by to taký bleskový strih Guyia Ritchiho.