Živí mrtví (2010) (seriál)

Poněkud sestupná tendence kvality, ale jinak špička. Zombíků nemám nikdy dost!

Vymítač ďábla (1973)

Director's Cut je pro mě lahůdka a film nesmrtelnou klasikou. Howgh!

Skryté ostří (2004)

Bylo to tak dobré až jsem v půlce na chvíli usnul, což bohužel mluví za vše. Proti vizuálu nic, jinak zklamání veliké...

127 hodin (2010)

Ano... "ta" scéna může být pro mnohé snad až nekoukatelná, nicméně její podání včetně neskutečně drásavého audio doprovodu se vám skutečně vryje do paměti.

Manderlay (2005)

Chtěl bych ještě půlhvězdu, aby to vůči Dogville bylo úplně košer. Jinými slovy tentokrát to bylo o chloupek slabší, ale to už bych chtěl vážně moc. Takže zůstávám natěšený na závěrečný díl trilogie, doufaje v jeho brzkou realizaci.

Dogville (2003)

V začátku jsem myslel, že zvolenou formu budu muset protrpět, ale nakonec mi netačily hvězdičky. Tudíž speciálně kvůli Larsovi volám po větší hodnotící stupnici, protože ten chlap je ďábel. ^_^ A nuda? Ani omylem!

Posedlost (1981)

Intenzivní... a to skoro až k posrání. Cronenberg na entou.

Narušitel (1989)

Konečně doplňuji shlédnutím tohohle lahůdkového slasheru dalším dílkem skládačku. Na některých místech vyloženě potěšilo záběrování, humor a s nadšením přijatý závěr. Jen Bruce Campbell (nejlepší to herec svojí generace ^_^) mohl mít své cameo přeci jen o trochu bohatší. Doporučuji!