Mefisto (1981)

Profesorsky precizní Brandauer a totálně přestřelená délka filmu.

Solomon Kane (2009)

Dal bych 3 a půl za déšť, bláto, Purefoye a Vašuta s Leatherfacem.

Finanční krize (2010)

Až se mě někdo zeptá, nevěda, že jde o dokument, na žánr filmu, řeknu že horror.

Fighter (2010)

Za zmínku stojí hlavně Bale, který opět předvádí, že pro roli je schopný čehokoliv a téměř se mu podařilo dosáhnout odpudivé vyzáblosti z Mechanika. Ničím překvapivý, ale zatraceně kvalitní film.

Insidious (2010)

Buďte v noci sami, potmě a výsledek se dostaví. Příjemně strašidelné 4*

Milk (2008)

Penn skvělej, ale jinak... nechci říct, že je to mlíko zkyslý, ale nějak mě to nezasáhlo jak jsem doufal.

V plném slunci (1960)

Děkuju České televizi za sobotní odpoledne s tímhle filmem. Výtečný scénář, Delon, hudba... ta kamera! Tohle že je z roku 1960?

Pontypool (2008)

Začalo to jako největší hororové překvapení za posledních pár let, ale nakonec... po výtečném rozjezdu lehčí zakolísání, dané i trochu přetaženou délkou filmu (takových 80 minut by bylo akurátních). Nezadržitelně ovšem zvedá kvalitu snímku Stephen McHattie, ten chlap má charisma snad i za nehty. Každopádně nápad tam byl na dnešní hororové poměry jedinečný...

Vejdi do prázdna (2009)

Konec byl evidentní, ale Noé se k němu přibližuje hlemýždím tempem dvě a půl hodiny!!! Za to a za někdy už vážně otravnou poletující kameru má ode mne dva kopance do zadku.