• Thriller

Oblečen na zabíjení (1980)

Tak jsem si říkal, že si dám "nervy drásající thriler" ala Hitchcock. Film ubíhal , já stačil udělat hodně věcí, kávy jsem dal dvě abych vydržel až toho lumpa o kterém každý musí vědět když se objeví poprvé na scéně. Do toho hudba, která sice byla ala Hitchcock, ale k tomuto plochému snímku neseděla a jakoby se snažila zoufale zachránit to co se odehrávalona obrazovce. Škoda, ale byla to nuda. Vlastně ani nevím proč jsem nakovec zvolil 2*. Snad za snahu :-)

Vratné lahve (2007)

Tak to do kastrolu dáme kousek Kolji, přidáme plátek Obecné školy, nezapomeňme řádně zalít Co je vám, doktore, vše podusíme, promícháme a podle chuti špetku Jako jed. Přišlo mi to jako když dochází nápady… Jinak dobrá kvalitní odpolední podívaná.

Zjizvená tvář (1983)

„Mafiánky“ já rád. O to víc jsem se těšil na téměř tří hodinovou podívanou . Začátek mi dal za pravdu že bude na co se dívat, ale po 15 minutách slušného rozjezdu zbyl jen skvělý Al Pacino a nuda. Scénář naprosto průhledný. Málokdy se dívám kolik minut je do konce abych věděl, kdy už to někdo konečně odnese a bude konec. Vzhledem k mělkému vykreslení postav a neztotožnění se v podstatě s žádnou postavou jsem už vůbec nepochopil délku filmu. O to více jsem měl čas na hudbu, která mi nějak nesedla i když k tomu co se odehrávalo na obrazovce to nakonec nebylo tak špatné. Jen díky Al Pacinovi za 3*