• Thriller

Vždy připraven! (2010)

Čekal jsem mnohem víc. Pár vtipných situací nezachránilo celkový dojem. Ačkoliv jsem dobu komunismu prožil se vší parádou a mělo by mě toto téma oslovit více než mladší generaci, tak se nic z toho nekonalo. Druhá půlka filmu už byla až skoro zbytečná. A závěr? No ten to dorazil.

Případ Platfus (1985) (TV film)

Asi nenapíšu nic novýho, ale Vlastimil Brodský to sehrál opravdu špičkově. Navíc scénář par excellence. Výborné pokoukání.

Šéfe, jdeme na to! (1984) (TV film)

Třetí díl a kupodivu nejpovedenější. Výjímka potvrzující pravidlo, že co další pokračévání to o stupínek horší. Nárožný byl skvělej...

Únos za bílého dne (2009) (TV film)

Možná nebýt reklam téměř stejně dlouhých jako film mohlo to být za 2* Celkově : jeden pošuk, jedna dokonalá unesená dívka a jedna hvězdička.

Alma (2010) (TV film)

Film spíš pro pejskaře, scénář předvídatelný až hamba, chování babičky jakoby do filmu bylo uměle strčené, aby se něco dělo. Nebýt babky, tak by film krásně v pohodě plynul a příjemně by došel k závěru. Každopádně pokud nečekáte od TV filmu super moudra, tak neurazí a pobaví.

Nedůvěra (2009) (TV film)

Nečekal jsem od toho nic a povedlo se. Nic co by stálo za povšimnutí. Krimi to asi bylo, drama to bylo dokoukat a mysteriózní to bylo celý. Takže to sedlo a můžeme na to zapomenout. Kdo neviděl, ať ušetří čas.

Gauneři (1992)

Hodně jsem měl chuť dát jen 3*. Čekal jsem mnohem víc a to od všeho. Nebylo tam nic co by mě zaujalo natolik, abych si teno film pustil ještě jednou. Tak berte ty 4* jen vzhledem k ostatním mým 3* filmům. který byly ještě slabší. Tentokrát Tarantino dostal o hvězdičku navíc diky 5* systému :-(

Milionář z chatrče (2008)

Kdo nebyl v Indii tak pochopim 3*. Kdo tam byl musí dát zvlášť za první polovinu filmu jasný 4*

Vztekle tvá (2005)

Vzteklej sem byl na sebe, že jsem na to koukal. Scénář podivný. Není to film o chlastu ani o ničem jiným. Teda já jsem nic nenašel. Vlastně jsem moc nechtěl hledat, protože to je takový napřeskáčku a o ničem. Dokonce bych to nezařadil ani mezi oddychovky, na který se dá kouknout někdy znovu. Jednou stačilo.