• Thriller

U mě dobrý (2008)

Za nějaký čas vznikne super film v režiji Hřebejk-Troška Mám pocit, že se rychle k sobě přibližují.

Kajínek (2010)

Snažil jsem se na to dívat očima nezúčastněného a neposkvrněného člověka, který neví nic o zdejším fenoménu Kajínek. To proto, abych mohl posoudit jen kvalitu filmu. I tak se mi to nepodařilo. Prostě to v těch hlavách máme chtě nechtě a ať už Kajínkovi fandíme nebo ne jsme tímto ovlivněni. Alespoň pro mě to platí. K filmu: na základě osobní angažovanosti Kajínka jsem čekal, nevím proč, několik nových objevných tvrzení neboť v této spletité kauze určitě není vše v pořádku a jak je vidět, není k tomu hlavně politická vůle, něco s tím udělat. Každopádně film plynul a já se dovídal "překvapivé" věci, které jsem dávno znal. Takže film zřejmě neměl za úkol zvednout vlnu pohoršení, jak to u nás může fungovat a zatlačit na obnovení procesu. Pak nám tedy zůstal jeden filmový příběh, který je celých 107 minut spíše dokumentem než thrillerem. Prostě scénář v tom lítal jak nudle v bandě. Škoda. Samotný námět měl daleko větší potenciál. Příjemně mě překvapil Konstantin Lavroněnko jeho úloha nebyla lehká, Vladimír Dlouhý jako obvykle taky výborný. Tatiana Vilhelmová průměr a Alice Bendová asi už nic jinýho nepředvede. Ještě jednou škoda. Mimochodem: velmi si cením tohoto portálu, tím jak se dodržuje pravidlo, že zde lidé píšou svoje názory a ne polemiky kdo je hloupej a kdo co napsal. Ať si každý cizí názor přebere ve svý hlavě a napíše svůj. Byl bych velice rád pokud by toto vydrželo. Občasný flame příspěvky beru jako že nic není 100% :-)

Město andělů (1998)

Souhlasím sladký,občas kýčovitý, ale na druhou stranu profesionálně odvedená prace, která dokáže chytnout.

Top Gun (1986)

Hodně upocený 3* Nebýt občas pro mě hezkých záběrů z letů, tak za příběh a ostatní by to bylo za 2

Nebezpečná rychlost (1994)

Chvílema jsem si myslel, že se koukám na Kobru 11, jen toho "Simíra" jsem neviděl...

Myra Breckinridgeová (1970)

Buď jsem to nepochopil a nebo to byla kravina co neměla žádný cíl. Změť rádoby zábavných dialogů mi asi vadila nejvíc. Několikrát jsem se zasmál, ale to je na 94 min sakra málo. BTW: přikláním se k tomu že to byla kravina:-:)

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Ačkoliv jsem byl rozhodnutej tento "film"dokoukat do konce, nepořařilo se mi to. Přesto si to dovolím ohodnotit i když obvykle nehodnotím, dokud film nevidím celý. V tomto případě udělám vyjímku bez sebemenších výčitek. Je mi spodivem, jak jsou někteří herci lační po penězích bezproblému vlezou do režisérových fantasmagorií, který pak ještě "zdárně" dokončí. A proto nejen vzkaz režísérovi, ale i hercům: ušetřete nás podobných sraček

Con Air (1997)

Ale jo, mělo to spád , děj, nenudil jsem se. Určitě se na to dá podívat i podruhý.