• Thriller

Krvavý diamant (2006)

Vynikající Djimon Hounsou v přiliš dlouhém a tématicky rozeklaném snímku s hezkou poučkou na konec pro ty co po 143 minutách už zapoměli o čem to vlastně má být. 3,5*

Návrh (2009)

Sandro proč si jen natočila tolik sraček...

Muži v říji (2009)

Na tohle může jít do kina snad jen masochista...

Spalující touha (1999)

Koukám 2,5 hodiny na film a celkem nic co by mě mělo říci něco co nevím, o čem bych mohl přemýšlet či snad o něm tvrdě polemizovat. Tak jsem to dal ještě jednou. Jo objevil jsem několik nových a příjemných pocitů z hudby, barev či smylu pro detail. Opravdu snaha vyšperkovat film do posledních maličkostí. Až bych řekl, že za touto honbou po dokonalosti bylo tak trochu zapomenuto na obsah. A ten mi ani na podruhý neřekl nic novýho, vlastně vůbec nic. Poslední věta Nicole Kidman vystihla celý obsah 2,5 hodinového rozboru. Tak tedy za brilantní zpracování poslední věty za 3.

Princezna ledu (2005)

Ledový to bylo celý, škoda. Označení: Komedie / Drama / Romantický / Sportovní bylo sedělo, jen kdyby to tam aspoň bylo.

Uvnitř tančím (2004)

Tak na 5* to rozhodně nebylo. Poslednich 15 minut byl na mě byl sice činěn nátlak na city, ale na druhou stranu kdyby to bylo jinak, tak bych dal asi o hvězdičku míň. Tím, že celou dobu to bylo bez nátlaku na city a děj plynul v pohodě, dokonce mě velice bavil i po stránce komediální, tak jsem ten citový konec pobral v pohodě. Žádná hluboká sonda do života postižených. O to více jsem to ocenil, jak lehce nám tato tématika byla předložena.

Pokání (2007)

Nebylo to špatné, nicméně některé pasaže byly docela slabé. Líbila se mi kamera, zvlaště záběry se stiny. Ještě byl trochu zajimavý konec, který se ale dal trochu čekat a to je vše.

Na křídlech vážky (2002)

Popravdě mě křídla donesli až na 3,5* Na základě nízkého hodnocení mě film možná pravě proto mile překvapil. Jen škoda, že že to nebylo více mysteriózní. Trochu to plandalo mezi žánry a to byla škoda.

Ženy v pokušení (2010)

Co říci, dobrý rozjezd, druhá půlka spadla do podrůměru. Není to film, který musím vidět podruhý proto 2*. Je to můj názor a každý si o něm může myslet co chce. Poprvé a naposled pošlu vzkaz všem kteří sem chodí a rádi si přečtou různé názory. Prosím bodujte a pište podle svého uvážení a nedejte se vtáhnout do obecných výpadů na vaše hodnocení. Jen tak udržíme pestrou škálu vlastních rozhodnutí a tyto flame příspěvky se stanou spíše úsměvnými.