• Thriller

Pýcha a předsudek (2005)

Dějově jasně za 3*. Jednu navíc dávám za perfektní kameru. To bylo to, za co stálo se celý film na něco těšit.

Život nikdy nekončí (2009)

Tématicky našlápnuto k obvyklému citovému vydírání, ale překvapivě se právě to nekonalo. Hurá. Možná, že tím utrpěl trochu děj ve smyslu přímočarosti, ale konečně to bylo příjemné podívání. Hodnotím i jasný krátký konec a ne obvyklé melodramatické protahované citově vydírající scénu, abychom měli "pseudopocit" jakou že to mělo hlubokou myšlenku.

5 proti 5 (2007) (pořad) odpad!

Trapný pokus Novotného dostat se po delší době opět na obrazovku. S tímto pořadem těžko.

O mé rodině a jiných mrtvolách (2011) (seriál) odpad!

Tato trapnost byla jasná už z upoutávek. Normálně bych to vypustil už od začátku, ale byl jsem zvědavý, jak hluboko mohou klesnout známí herci. A že se jim to povedlo náramně. Plnou hubu o hereckém poslání a jejda, co všechno se dá za penízky udělat. Při tom to ztrapnění je na tom to nejmenší.

Rodinka (2011) (seriál) odpad!

Ja si teda na reklamu nestěžuju. Ono by to bylo neskonale blbý i bez ní. Dobrá zpráva je, že vím na co se ještě 5x nebudu koukat.

Věznice (2000)

Drama/ krimi - tak to jsem se těšil. Místo toho bych pomalu řekl romantický film vcelku o ničem. Jak šel čas, tak plynul film. Žádný vzrůšo se nekonalo. Skoro by se dalo říci, že kdybych spal, tak si režisér dal tu práci, aby mě nevyrušil.

Experiment (2005)

O čtyři měsice pozěji: máte úplně normální dítě, nemusíte se bát. Jen doufám, že si tímto nechtěli dotyční zadělat na pokračování. To už raději ne.

Pařba ve Vegas (2009)

Nečekaně dobře jsem se pobavil. Dobře poskládaný film který hlavně nenudí, ale baví. Rozhodně poctivý 4* a počkám si na druhý pokus, protože mám pocit, že tam je ještě možno něco objevit, co by mohlo přispět k plnýmu počtu...

Orphan (2009)

Škoda, že to bylo tak předvídatelné a stejné jako ostatní filmy podobného scénáře. Každopádně mě to do děje vtáhlo dokonale, ale chyběla tomu především chytrá a neotřelá pointa.

Noc na Zemi (1991)

Miluju "monotématické" filmy, když se teda povedou. A tento se fakt povedl. Koukat 129 minut do nebo z auta a nenudit se, klobouk dolů.