• Thriller

10 položek a méně (2006)

Ne že by film nemohl být od reality, ale tomuto jsem nejem nemohl uvěřit, ale ani se ztotožnit s laskavým světem, který mi Freeman po celou dobu podsouval. Škoda, poteciál bych viděl trochu někde jinde.

Vůně vanilky (2001) (TV film)

V kategorii TV fimů nadprůměrný snímek.

Nuda v Brně (2003)

Tak nevím proč jsem měl po celou dobu pocit, že si tento film hraje na něco, co není. Ještě tak více rozvinout nějakou homosexuální scénku a byl to dokonalý nudný guláš.

Z rodinného alba (2002) (TV film)

Za druhou povídku a vzhledem k tomu že jde o TV film tak za 3*. Celkově nic moc, spíš podprůměr. Takové oznámení divákovi o tom, co všichni znají, bohužel bez nápadité formy.

Sbohem, baby (2007)

Skvělý film o boji spravedlnosti a svědomí.

Italské námluvy (1994)

WOW - to byl konec. Potlesk v letadle neměl chybu a v podststě odrážel celý film. Nelogičnoustí bylo i na romantický film habaděj. Jen koncem si divák může být jistý.

Láska a jiné kratochvíle (2009)

Příjemný drama u kterýho si kromě slušných hereckých výkonů cením hlavně to, že citově nevydiralo. Bylo to přesvědčivé.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Tak jestli jednička byla o něčem, tak tohle je o ničem. Dodíval jsem to snad jen kvůli hodnocení. Možná mě některá spřízněná duše bude za to obdivovat :-)

Machete (2010)

Nečekal jsem že se to takhle pěkně povede. Do poslední 10-ti minutovky jsem se náramně bavil. Škoda přehnanýho konce, ale hvězdu to neubralo. Fakt dobrý, na rozdil od českých rádoby komedií, byť je žanrově nesrovnavám.

Crash (2004)

Rasismus a pozitivni rasismus krásně ukázaný celkem v celé šíři problematiky. Myslím že něco podobného platí i pro naši republiku. Jen jsi nejsem jist, zda by měl někdo odvahu se do toho pustit. No a pokud ano, jak by to dopadlo s hodnocením, když se nacházíme v období zralé pozitivní diskriminace. A také nejen té. Toto je napsáno v čase kdy v nominaci na Českého lva máme 12x Havlovo Odcházení.