• Thriller

Román pro ženy (2004)

Pro mě to má k odpadu hodně blízko, on už ten scénář dal cosi tušit a režie na tom nic nezměnila.

Anděl Páně (2005)

Pěkný počin, snad jen malinko víc náboženstvíj mi brání dát tam tu čtrvtou hvězdu. Každopádně by se tímto stylem měly pohádky ubírat. Ty "ala" Troška mě neberou.

Ten svetr si nesvlíkej (1980)

Pokaždý si vychutnám si hlášky Petra Nárožného. Pokud záměrně abstrahuju od děje a pointy, slušně se pobavím.

Babovřesky (2013) odpad!

Nestojí to ani za tuto větu.

Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV film)

No to byl počin. Scénář nic moc, ale herecký výkony to bylo maso. Ono se to dalo asi čekat když jsem si přečetl že sekundovat bude Agáta.. Možná někdo myslel, že zkusí detektiva Kalaše jako remake, jinak si to neumím vysvětlit. Každopádně hrůza.

Zakletá třináctka (2004) (TV film)

To muselo dát hodně práce, vymyslet takovou blbost. No a pak to ještě natočit... Chtělo by to pokračování

Definice lásky (2012) (TV film) odpad!

Totální kravina o ničem.

Cesta z města (2000)

Velice neucelené, bez vtipu. Rádoby natočené ve smyslu "dáme tam pár super hlášek, na ději zas tolik nezáleží". Bohužel, hlášky se asi ztratily a stávající se staly stupidními. Nějak se to celé nepovedlo.

Možná přijde i charita (2012) (pořad)

Krásný příklad, jak jde vybrat peníze na dobrou věc a přitom pobavit. Žádné sdrceryvné příběhy, které mají diváka zdecimovat a přimět poslat co mu zbylo. Na místo toho svižný pořad, který měl nápad.