• Thriller

Odvrácená strana ráje (2014) (TV film) odpad!

Film, scénář, herci, všechno tragédie. Docela by mě zajímalo proč si to ta Patricia tak komplikovala. Na čem asi tak Steven Palmer Peterson jede.

Zlatíčka pro každého (2001)

Jako objasnění poměrů v kejklířském světě ta jedna hvězda. Jinak kravina bez dalšího komentáře.

Vinnetou (2016) (seriál) odpad!

Tak jsem viděl asi jiný film. Tragédie na n-tou. Chvílemi jsem si myslel, že jde o parodii. To bych byl rád a za snahu by pak jedna hvězdička byla. Vymyslet scénu, kdy si Sam Hawkins vybírá svůj skalp v jakémsi indiánským archivu muselo hodně bolet ať už to bylo myšleno jako vtip nebo jako potvrzení úrovně tohoto dílka.

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

No to je počin. Barrandov se fakt vytáhl. Kouknul jsem dva díly a ten druhý jen z falešné iluze, že to nebude to nejhorší co jsem viděl. Sem tam jsem se z tohoto škaredého snu jakoby probouzel, například když se Musil snažil zahrát překvapeného moderátora. Ale pak přišel detektor lži a definitivně jsem byl poražen a doražen.

Nic nás nerozdělí (2012) odpad!

Tak jsem to vydržel do konce. V té době, jen pár dní po tsunami jsem tam byl a proto tuto tragikomedii nemohu hodnotit jinak. Jinak od příští cesty se budu pojišťovat zásadně u pojišťovny Curych. Místo toho abych ležel na jednom Malajsijském ostrůvku v místnosti zvané nemocnice, tak jsem třeba mohl letět speciálem do Singapuru...

Pečovatel (2014)

Po dlouhé době dobrá detektivka. Příjemně napínavé, pro mě se super koncem.

Identita (2003)

Nemám vůbec nic proti možnosti vysvětlovat si různě, co nám tím autoři chtěli říct ba právě naopak, ale tady mi to vůbec nesedělo. Z tohoto pohledu od půlky to jelo z kopce, konec tragický. Že by se autoři ridili heslem, čím větší maglajz v tom uděláme, tak to bude intelektuálnější. Navíc i herecky pro mě slabé. S bidou 2*

Pořád jsem to já (2014)

J. Mooreová dobrá, absence citového vydírání velmi potěšila.

Dřív než půjdu spát (2014)

Jestli jsem doufal, že konec to aspoň trochu vylepší, tak jen potvrdil kravinu. Tak slabý scénář se nehodí ani na béčkový filmy.

KAMU ve Vietnamu (2015) (pořad)

Není to zábava, ani dokument a ani o vaření. Celkem zbytečný počin.