Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Skvěle jsem se u této komedie bavil ;) Kombinace smrtelně vážného pohledu a poletujích kousků masa nenechá bránici ani chvíli klidnou...

Rocky (1976)

Film, který se stal kultovním. Sylvester Stallone se tu ocitá v roli přímo na tělo. Co více dodat?

Rocky Balboa (2006)

Je to furt Rocky, ovšem kulisy se podle mého názoru nechutně změnily. Možná jsem zpátečnický nostalgik, ale cool souboje s cool grafikou a cool sledujícíma hamburgeržroutama není můj šálek. Nicméně nějaké ty hvězdy si to zaslouží, role boxera s nezdolným odhodláním a srdcem, to je prostě správná role pro Sylvestra Stalloneho.

Na lodi (2011) (seriál)

No...Čím bych měl začít? Asi imbecilní zápletkou kdy urychlovač částic udělá jakousi prazvláští černou díru, která zapříčiní potopení kontinentů. Na vodu a "pevninu pod vodou" záhadně nefunguje. Bohužel, můžu pokračovat s dalšíma imbecilitama jako je fakt, že nejchytřejší ze všech na lodi je retadard co neměl několik minut přísun vzduchu do mozku. Pravda je, že jsem na to skoro celou sérii vydržel dívat, ovšem zdejší vysoké hodnocení opravdu nechápu. Dvávat tomu hvězdičky za bitky polonahých slečen v ideálním věku a navíc ve sprchách nebudu. Od takových věcí je soft porno, ne seriózně se tvářící seriál. Nebyl jsem překvapen tím, že se celá posádka chovala jak banda naprostých volů, inu je to seriálový standart, protože vymyslet zápletky na tolik dílů je evidentně nad mentální kapacity scénaristů. Někdy jsem ale už fakt měl skoro záchvat paniky a říkal jsem si, že to je nálož veleho**n, jakou jsem ještě neviděl. Důvod proč jsem vydžel koukat byl zhruba tři celkem normální charaktery, kapitán, kterej není zase tak blbej, i když nemá autoritu a dovoluje na lodi anarchii, jeho "nástupce", který měl občas nějakou tu vtipnou průpovídku a zmíněný "retard", který z nich byl vlastně nejchytřejší a vytahoval je z problémů. Neustálé řešení kdo kdy udělá jakou kravinu a kdo s kým se vyspí tentokrát, to není pro mně, to se radši potrestám jedním dílem nekonečného seriálu Ulice.

Snídaně pro psy (2007)

Povedený režijní debut s oblíbenci ze Stargate. Zápletka byla sice trochu předvídatelná, nicméně film byl zábavný, měl myšlenku a bavil jsem se u něj.

10 000 př. n. l. (2008) odpad!

Fuj! Nechápu jak na takovou prasárnu může někdo dobrovolně jít. šavlozubý tygr, mamut stavějící egyptské pyramidy, darování kukuřice zavšiveným dreďákům, jde to opravdu při sledování nevnímat a jen vypnout mozek? Podle mého názoru ne, takže za tohle nehorázné prznění hisorie a trapné herecké výkony dávám prostě odpad. Hoďte na toho blázna síť, čímž rozhodně nemyslím mamuta...

Tobruk (2008)

Klasický český film. Nuda, nuda a nuda bez děje.

Eragon (2006) odpad!

Takhle zmršený film podle knižní předlohy jsem snad ještě neviděl. Triky sce pěkné, ale jako člověk, který četl knihu rozhořčeně dávám odpad ;)

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Výborná znělka, vtipný hlavní komisař. Sice nevím, zda-li v Midsomeru ještě někdo žije, ovšem inteligentní britská krimoška za ten čas stála. Aktualizace: odebrána hvězda za imbecilní nové díly.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Dal jsem to celé jen za pár tahů, takže možná proto mě někdy už nějaké postavy slušně řečeno iritovaly, ale stále jsem vydržel a koukal. Škoda jen, že není více nápaditějších epizod a je zbytečně mnoho epizod nepřinášejících zhola nic, jako například anomálie, vletíme k ní, podělá se holoprojekce. Kdybych tyto díly neviděl, ničemu by to neuškodilo. Postavy taky někdy jednají nesmyslně. Nesmyslně výborně, nebo nesmyslně debilně, ale na to už jsem si u sériálů zvykl. Přidávám hodnocení za výbornou úvodní znělku seriálu, která je možná ta nejpovedenější.