Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Řada plná výrazných osobností. Skvělé vodní hry. Nejzajímavější byl zvrat v podobě vzpoury a následující průběh. Ke konci už trochu nuda. Obsahuje jednu z nejférovějších a nejloajálnějších aliancí, dále přátelství dvou barbie a kena, i když před Candice svým způsobem klobouk dolů...přecejen na ostrově vyhnanství strávila snad týden minimálně. Jinak mi vadí, že režie vynechává určité klíčové momenty. Některé se vysvětlí v závěrečném Reunionu, ale v průběhu sledování divák dosti tápe. Taky se v této sérii ani nezdálo, že by někdo strádal nebo bojoval o přežití. Kromě ostrova vyhnanství to vypadalo jako pohodová dovča.

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

Parádní podívaná díky Yau-Manovi, 54letému asiatovi lehce vtipného vzhledu, vážícího asi 40 kilo, který se stal silným hráčem díky své chytrosti a vytrvalosti a jedním z nejoblíbenějších soutěžících pořadu Survivor vůbec. S Earlem, velkým mladým černochem, utvořili velmi zajímavou dvojici spojenců a přátel. Jako mínus bych viděla počáteční rozdělění kmenů-jedni si užívají luxusní dovolenou a druzí se hlady a žízní sotva drží na nohou. Jinak bych ocenila, kdyby se režie více věnovala rozhovorům a názorům soutěžících.

Pocahontas 2: Cesta domů (1998) odpad!

Fajn.. skutečná Pocahontas si opravdu vzala Rolfa, ale rozhodně ne tímhle způsobem, takže to pro tvůrce není žádná omluva... Nikdy nezapomenu na ten šok, kdy jsem zjistila, že odmítne Johna Smithe. A pak to ještě skončí tím nevkusným francouzákem na lodi... Right into my childhood!

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Seriál, na jehož každou epizodu jsem netrpělivě čekala pravidelně od jeho 3. série (7 let, chápete???). Posledních pár serií ztratilo dost na kvalitě a moc nerozumím tomu, proč ta poslední neobsahovala spíš to, co se dělo po tom, co Ted potkal matku než to, co se odehrávalo víkend před svatbou. Nicméně závěrečná pointa celého seriálu dala smysl celému příběhu a některým jednotlivým částem, o kterých jsem si říkala, že jen zbytečně prodlužují a napínají seriál, jehož konec je jasný. Ačkoli konec většina dost hejtuje, já jsem moc ráda, že to tak dopadlo, přála jsem si to po celý seriál. Jen je škoda, že závěrečná scéna trvala jen minutu.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Tech deset nebo kolik serii uteklo jako voda a ja se u nich skvele bavila. Jediny nedostatek bych mozna videla v podobnosti dilu mezi sebou, tak nejak mi hodne splyvaji. Ale rozhodne stale top 10. Jeden z mala serialu, co si dokazal udrzet nastavenou latku az do konce a dokonce se podle me i zlepsoval.

Žena v černém (2012)

Napřed jsem se obávala, že celý horor bude založený na lekačkách s dunivým zvukem, které přejdou v nějakou blbost, ale Harryho... pardon Arthurův pobyt v domě přes noc mě vyvedl z omylu a prožila jsem si jeden z nejhorších hororových zážitků, že jsem chvíli i myslela, že budu muset odejít z kina... Tímto samozřejmě myslím jen to nejlepší... prostě jsem se hrozně bála. Jen mi přišla strašně zbytečná vysvětlovačka od paní s psíky a to, jak se stávala médiem.. Ale suma sumárum dost dobrej horor :-)

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Tyden pred zkouknutim filmu jsem cetla knihu, takze vubec nevim, jak hodnotit... Film mi hrozne rychle utekl, protoze to oproti knizce byly jen takove velmi osekane sceny a vlastne jsem ani nedavala moc pozor, spis jenom sledovala vizualni obrazy. Prislo mi, ze divak, ktery knihu necetl, nemohl pochopit detektivni zapletku. Taky me prekvapil pozmeneny konec, ale chapu, ze jeste film prodluzovat o vylet do Australie se tvurcum nechtelo. Taky vztah Blomkvista s Ericou, ktery je v knize docela dulezity, byl vykreslen hodne strucne. Ale musim ocenit, ze ve filmu zmenili zpusob, jakym Blomkvistova dcera oznamila svemu otci, co znamenaji cisla v Hariettine notysku. Ten v knize byl totiz jako pest na oko.

Věc: Počátek (2011)

Vazne.... VAZNE je takovy problem udelat neco poradne? Kdyz uz se dela pokracovani (nebo predkracovani) slavneho filmu po x letech, tak nechapu, proc je takovy problem to udelat bez nelogicnosti, nehlede na naprosto odflakly konec, ktery ma na puvodni Vec navazovat.... Jinak dobra hororova oddychovka, napeti to melo.

Columbo - Past (1972) (epizoda)

Takový zvláštní díl, kde Columbo vlastně až tak moc nevyšetřuje, jen triumfálně odhalí pachatele na lanovce

Columbo - Prázdný rám (1971) (epizoda)

O_o Na prvni pohled sice efektni odhaleni, ale na druhy... ty otisky byly moc velka nahodicka... a hlavne! co ta druha vrazda??