Jak svět přichází o básníky (1982)

Tahle série nepatří k mým oblíbeným, ale přesto má něco do sebe. Navíc tento díl patří k těm lepším, co se natočilo a tak o něco lepší než průměr hodnocení je na místě.

Trhák (1980)

Ač jeden z nejslabších filmů cimrmanovců, trochu zvláštní výlet na nevlastní půdu, ale přesto hromada nezapomenutelných scén, které se do dnes používají.

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Lepší než tragická dvojka, o tom žádná. Jedničku se asi nesnaží dohnat, podle sem tam vyloženě trapných triků na to stejně asi nebyl budget. I scénář pak odpovídá video rozpočtu. Není moc o co stát.

Resident Evil: Odveta (2012)

Prostý nesmysl, u kterého člověk jen těžko pochopí proč to někdo vůbec točil. Navíc neustále se objevující, umírající a zase so objevující postavy člověka dokáží pěkně vytočit:-)

Resident Evil: Rozklad (2008)

Strašná animace, kterou moje PS3 v pohodě strčí do kapsy, téměř žádný scénář a děj tuctově nudný. Nebudu ztrácet čas ani tímto komentáře, to doporučuji i ostatním.

Zjizvená tvář (1983)

Trochu old school, ale jinak zajímavé dílko svou realističností. Al Pacino ve své roli exceluje a tak skoro tři hodiny docela rychle utečou. Na dnešní poměry by ale tomuto filmu slušelo podstatné zkrácení, poté bych mohl přidat i jednu hvězdičku navíc.

Tví přátelé a sousedé (1998)

Tento film je hodně nepovedený, není od začátku do konce o co stát, postavy se chovají nějak divně a nedůvěryhodně a herecké výkony jsou takové nemastné neslané. Nuda, to je asi to nejpodstatnější co u tohoto filmu lze zažít.

Norman a duchové (2012)

Velmi dobrý a originální animák s docela překvapivým příběhem a povedenou originální animací. Možná hodnocení ovlivnil i fakt, že jsem od tohoto filmu nic nečekal.

Argo (2012)

Výborný film vynikající především skutečným příběhem, dobrou režií a skvěle umírněnými hereckými výkony. Ač člověk ví jak to skončí druhá polovina filmu je neskutečně napínavá.

Pan tělocvikář (2007)

Ničím zajímavá komedie, u které se človek sotva zasměje. Na druhé straně jsou i horší komedie.