Rampage Ničitelé (2018)

Nakonec přesně taková krávovina jako jsem čekal. Kdyby z toho udělali videoherní film, bylo by to lepší než tahle povrchní sračka s rádoby přesahem o ochraně životního prostředí a o tom jak jsou pytláci ošklivý lidi. Herecky to zachraňuje jen Morgan, Deathstroke se ve filmu zdrží asi 3 minuty, The Rock hraje zase tu samou roli jako vždycky a nejhorší je na tom to zlý duo záporáků který mi připomínali ty dva hnusáky z Hudson Hawk. Efekty v poslední bitce samozřejmě dobrý ale začíná mě unavovat karikaturovost takovejch filmů kdy se vždycky musí čekat jen a pouze na tu poslední část filmu. Kong: Skull Island byl stokrát lepší monster movie. Tohle je stejně blbý jako vaše řadový Megažralokonádo vs. Plejtvákopus.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Vizuálně jeden z nejlepších filmů poslední doby, bohužel příběhově naprosto dementní krávovina která přestane dávat smysl v momentě kdy nad tim začnete byť jen trochu přemejšlet. Závěrečnej monolog to celý pohřbil.

Nepříčetná (2018)

Nejhororovější na filmu je autentičnost blázince neboť přístup personálu se prakticky ztotožňuje s tim v reálu.

Ghostland (2018)

Jo jo tak tohle se hodně povedlo. Film jde celkem rychle do akce a celá úvodní invaze do baráku je natočená velmi slušně, hodně tomu pomáhá i to že interiér vypadá tak nějak zvláštně, trochu jak z něčeho od Tima Buřtona, čemuž pomáhá i nasvícení scén vevnitř. To co následuje potom mě jen utvrdilo v tom že tenhle film neni žádná podprůměrná kravina, nejde o tom však psát bez toho aby se nevyzradilo víc než je třeba, pokud ale máte Laugiera nakoukanýho tak je vám asi jasný že přijde maličkej plot twist. Doporučuju o filmu nic nečíst a prostě do toho jít.

Fortress: Pevnost strachu (1992)

Podle mě je to příjemně zábavný béčko z futuristicky laděný věznice kde se místo digitalismu hraje spíš na tunu betonu. Jasný, neni to žádnej Shawshank a kulervoucí příběh o útěku se nekoná, ale sympatický obsazení hlavní skupinky klaďasů v čele s Lambertem a nebo komickým Combsem to spolehlivě utáhne. Do toho ujetý postavičky jako Smithův ředitel věznice což je prakticky ta samá role co měl v Robocopovi a nebo Vernon Wells jako vrchní znásilňovač Maddox s obřím 187 vytetovaným na čele. Všichni to tu urážíte protože je to moc béčkový, ale takový má dobrý béčko bejt. Má to pár na tu dobu slušnejch speciálních efektů jako např. čtení holomapy a taky několik né moc chutnejch scén kde pár lidem explodujou střeva, případně magnetická extrakce bomby z břicha.

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Kurt Russell celej film čumí jako by mu spadly sračky do kanálu a mám podezření že v každý takový scéně ho točili když četl další stránku scénáře. Ten film je naprosto bezduchej, nezábavnej, bez ničeho. Úvodní akční sekvence namlsá ale pak přijde nuda nuda nuda. Tenhle film naložit na popelářskou vesmírnou loď a nechat na tý odpadní planetě z filmu.

Cooties (2014)

Za luxusní narážku na Pána prstenů dávám hvězdu navíc, jinak těžce podprůměrná a nevtipná kravina která se měla vydat cestou většího splatteru. Moje reakce se víceméně shodovaly s tim frajerem co to celý sledoval zkouřenej z dodávky.

Child Eater (2016)

Hororová stránka filmu ze začátku funguje na výbornou, jenže jakmile titulní postava vstoupí na scénu a příběh se začne víc a víc zamotávat, stane se z toho nechtěně komická kravinka která se bohužel rejžovi rozsypala pod rukama. Zřejmě to chtěl nějak ozvláštnit a tak do toho zamíchal snad všechny možný klišé - stará městská legenda, ještě starší městská legenda, přeživší co se z toho před lety dostala a ví o hlavním zmrdovi téměř vše, ohyzdná hlavní hrdinka která je ještě ke všemu těhotná, její kluk kterej z filmu zmizí stejně náhle jako se objeví, dítě kterýmu umřela máma s celkem zvláštním koníčkem, dům kde se vraždilo, farma kde se vraždilo, kemp kde se vraždilo atd atd.

Unity Adam demo (2016)

Adam se hodnotí těžko neboť části nejsou rozdělený moc šikovně a hlavně v tomhle bodě se možná ani neplánovalo s tim udělat z toho něco většího. Jako demo real-time renderovaný grafiky je to ale dobrý, ten fakt že tohle je celý udělaný v herním enginu je šílenej.

Adam: The Mirror (2017)

Druhá část navazuje přímo na tu první a nenabízí toho po příběhový stránce zase tolik, kromě toho přemostění z nicneříkající jedničky ale staví aspoň základní kámen toho světa.