Splice (2009)

Film, ktorý vám najprv zahrá na city, pekne vám naserviruje sladkú čokoládu so šľahačkou... a potom postupne primiešáva kyslé uhorky, cesnák a na zapitie habanero džús ..

Angel Heart (1987)

Dobrý film a niekedy dosť napínavý... ak by ste chceli ušetriť 2 hodiny, tak Robert de Niro hrá v tomto prípade diabla a detektíva, čo osloví na vypátranie jedného človeka je v skutočnosti ten samý človek.No a súkromné očko potom pôjde výťahom do pekla... angl. dabing

Rozpoutané peklo (1997)

chvíľami podpriemerné, chvíľami nadpriemerné... hlavný hrdina nakoniec všetkých presvedčí, že jeho pocit, že sa niečo stane nakoniec zvíťazí...za to jeho šéf, ktorý sa opieral o vedecké poznatky za to zaplatí životom.. za 2 dni sa James Bond zamiluje do Sarah Connorovej, tak mu potom už nič nebráni hľadať jej deti pri explodujúcej sopke...

Ip Man 2 (2010)

Toto je jeden z mála Jang C Tiangových filmoch čo musím ... dá sa to uveriť,kung fu na úrovni,žiadné 100 metrové skoky .. preboha , ako mohol niekto vymylieť na toto choreografiu?

Tarzan (1984)

Tarzan - to boli moje obľúbené detské knížky ... po nociach som ho čítaval, a na druhý deň ma museli kolom dvíhať z postele.Žiadný film o tarzanoch, čo som videl nezodpovedá mojím predstavám.

Prometheus (2012)

keby som mal hodnotiť scénar,tak je to sucharina...jednému 2000 rokov mrtvemu ,,mimozemstanovi´´ pichnú do gebuľe nejaký sajrajt,zrazu ožije,nemá na to slov a vybuchne mu hlava...konečne,ked na záver filmu prebudia druhého a posledného mimozemstana,tak hľadí ako teľa na voz a bez pol slova vyzabíja pár ľudí a ide si do svojej raketky... samozrejme,že je tam aj zápletka,kde sa hlavnej hrdinke narodí za deň chobotnica a potom ako to už býva bez potravy dorastie za další deň do oblúdnych rozmerov... 2* dávam a ku tomu ešte 1* ako pokánie,že som to nevidel v kine

Idioti na plavbě kolem světa (2007)

Obdivuhodné.Partia ľudí nevie o plavbe nič, rozhodnú sa postaviť lod a preplávať ńou celý svet.Škoda že to nebol dlhší dokument, ktorý by zobrazoval viac stavbu lode a to moje najmilejšie - ,,mučeníčko na oceáne´" kde by bolo opísané ako im bolo zle, ako sa im kazí voda, sem-tam nejaká búrka pekne nakrútená... potom pristátie na nejakom ostrove.Keby to malo aspoń nad hodinu a doplnili to aj vložkami z ostrov, ktoré navštívili, nakrútili by podmorský svet..ved táto téma sa dala tak bohato spracovať.Stačilo len nakrúcať, nakrúcať a nakrúcať.Snád by potom dostali aj dotáciu od ministerstva kultúry. a viac by si výsledok vychutnali aj idioti aj my.Kto by chcel vidieť idiotov online, tak tuna .Kto by si chcel pozrieť fantasticku ukážku knihy, ktorú potom Ivan Orel napísal, ktorej momentálne robia dotlač, tak tuna .

Dennis - postrach okolí (1993)

ako malý mi to pripadalo skoro také dobre ako sám doma ... kôli tomuto filmu som si zostrojil prak,taký že mi ho všetci závideli... dokonca prestrelilo aj také okno...hups

Kytice (2000)

Toto je veľké umelecké dielo,jeden z najlepších filmov z Českej tvorby.Doporučujem pozrieť.

Bubák Bubby (1993)

Už som videl aj koňa grcať aj hada cúvať ale takýto podobný film asi ešte nie.Hlavný hrdina pripomína tak trochu Jacka Nicholsona vo filme Prelet nad Kukučím hniezdom iba je obdarený väčším úchylofeelingom .Ako tu už jeden komentoval trochu pripomína osud Forresta Gumpa,ale je to úplne niečo iné ... len mi nesedí vo filmoch ked znásilňujú nábožensku vieru.