Aeon Flux (2005)

Obycejny prumer, na ktery se jednou podivate a pak uz si na nej nikdy ani nevzpomenete. Nic vic, nic min.

Battle Royale (2000)

Vyborna vyvrazdovacka, ktera obsahuje kupodivu i nejakou myslenku.

Syriana (2005)

Pro me jednoznacne zklamani. More postav, zaplava dilcich dejovych linii, ktere zoufale nedrzi pohromade a zbytecne dlouhe. Tomuto tematu by mnohem vic slusela primocare linie politickeho thrilleru ve stylu Toma Clancyho nez skladacka ve stylu Pulp Fiction, jejiz jednotlive dilky ale zoufale nedrzi pohromade.

Hooligans (2005)

Film rozhodne zajimavy, dobre natoceny, ktery stoji za to videt. Skoda jen toho konce (a tim nemyslim zaverecnou bitku), ktery tam vubec byt nemusel. Vyzneni by podle me bylo silnejsi, kdyby hooligans skoncili jizdou na letiste a ne "zachodovou" scenkou. Takhle je to jen na tri hvezdicky.

Matador (2005)

Nuda, nuda, nuda! Film se tahne jako zvykacka na podrazce, humoru by se clovek nedorezal a pribeh stoji za prd. Nebyt Pierce Brosnana a nekolika svetlych momentu, tak by to bylo s bidou na jednu hvezdicku.

Něco na té Mary je (1998)

Nejlepsi pocin bratru Farreliovych hned se dvema nezapomenutelnymi scenami - nehoda se zipem a gel na vlasy patri do zlateho fondu:)

Domino (2005)

Film, ktery me velmi mile prekvapil, protoze jsem od nej nic necekal:)Narozdil od nekterych dalsich komentaru tady se mi obrazovy styl snimku zamlouval a myslim, ze v pocinu, jako je tenhle klipovitost zaberu a vysvetlujici titulky vubec nevadi, naopak se hodi. Mickey Rourke byl sqelej a Keira konecne dokazala, ze umi hrat i neco jinyho nez efektni privesek Orlanda Blooma a Johnnyho Deppa. Roli Guinevery v krali Artusovi nepocitam, protoze to se snad ani roli nazvat nedalo... Solidnich 70%

Tajemný let (2005)

Pomerne solidne natoceny thriller, ktery se ke konci zmeni v akcnarnu. Neurazi, ale ani nenadchne - nic vic, nic min.

King Kong (2005)

Pěkně natočená pohádka o velké opici, kterou ale srážejí dva vážné nedostatky - příliš dlouhá stopáž a několik do nebe volajících hovadin jako sestřelování přerostlých stonožek tommy gunem a záměrně přeskočená pasáž, ve které je Kong přepravován do New Yorku. A souboj s Tyranosaury je bez jediné kapky krve, aby se asi náhodou nezvedl rating...

Léčka (1998) (TV film)

Poměrně solidně natočený thriller, který sám sebe ale bohužel shazuje tím, že odhalí hlavního padoucha příliš brzo. Jinak by to bylo za čtyři hvězdičky.