Nejlepší z Brooklynu (2009)

Špatenka špatenka. Není to akční, člověk se nemá do děje jak zažít, protože takovédle věci jdou totaálně mimo normální lidi a navíc je příběh podat tak suprově (ironicky), že si nevytýčíte ani žádného hrdinu, kterému byste mohli fandit nebo něco podobného. Prostě mě to totálně nevzalo.

Na vlásku (2010)

Teda smekám klobouk. Fakt jsem to nečekal ale bavilo mě to od začátku do konce. I přes plné hodnocení bych měl jednu menší výtku. Ty scény, kde zpívala zlá matka s dobrou dcerkou. To mělo absolutně nulový nádecha naprosto žádný šmrnc. Ve šrekovi byly tyto songy fakt svižný, a tím rozjařili právě trochu tu atmošku. Nicméně nepochybuju že si tento film zaslouží plné hodnocení a že se dostane i do nějaké mé TOP 10

Na doraz (2010)

Teda upřímně jsem od toho očekával trochu více srandy. Nicméně to byla pořád příjěmná komedie, kde vás pinďa pes a fousáč trochu štvou, ale přitom víte, že to jsou to oba dobráci. Vzhledem k tomu, že to opravdu nebylo nic extra, tak si myslím, že do týdne si na to už ani nevzpomenu,

Obchodník se smrtí (2005)

Teda když se toto objevilo v TOP 200 čsfd, tak jsem si myslel že to bude tedy nářez. Ale o no to u mě nachalo takový neutrální pocit. Dle mě lehce zapomenutelný film, ano sice pěkný, opravdu zajímavý, u hudby by se dalo asi ještě něco dělat a kamera neměla fakt chybu (narozdíl od jiných filmů co jsem za poslední dobu viděl). Nicméně to fakt bylo jen takový čumendo. Děj mě nevtáhnul, krom zbalení své vyvolené jsem nikomu ani nefandil. Možná proč mě to taky nepostihlo bylo proto, že jsem moc nechtěl vidět to násilí atd. My si žijeme svůj život v idilce, i když každý domýšlyvější člověk ví, že tydle krutosti tady prostě jsou pořád.

Beyond Black Mesa (2010)

Mno i když zombíci vypadají jako z oka vystřižení z hry Left4Dead, tak i přesto je tu suprový snímek. Navíc s rozpočtem pouhých 1200 dolarů by toto dokázal málokdo

Fallout: Nuka Break (2011)

Jelikož jsem Fallout nehrál ani jeden díl, tak pochopitelný, že mi to nebude nic moc říkat. Kloubou dolů ale nad zpracováním.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Teda vizuální efekty klasa supr. Knihu jsem nečetl, takže jsem byl docela natěšený, co nám tvůrci naservírujou tentokrát. A mám z toho takový pocit, že to, co se kdysi vlezlo do 20 minut filmu, kde děj nabíral obrátky a napětí jenom vzrůstalo, tak tady rozdělí do dvou dílů a první uplácají jen z pár hlavních věcí a pak ze všeho možného. Pro mě to byly docela 2 hodiny jenom průměrné podívané. Ano, občas vás něco překvapí, tu a tam se zasmějete, ale jako celek na poměry předchozích dílů Harryho Pottera fakt slabotka. I přes všechnu tu necgativní kritiku si to dle mě zaslouží cca 60%

Ghost in the Shell (1995)

Hodně dlouho jsem se odhodlával podívat se na ghost in the shell : volně přeloženo bubák v mušličce :D Tak zaprvé. Anime jsem nikdy moc nemusel, a pravděpodobně se to v brzké době nezmění. Příběh se mi zdá v jistých ohledech docela přitažený za uši, v jiných ohledech zase dosti (v pohledu do budoucnisti) realistický. Příběh sám o sobě docela zajímavý, ale ta vizualizace mi totálně zkazila zážitek. Prostě nemám rád, když někdo odře práci tím, že na dvouminutový záběr použijí jeden snímek, s tím, že postava přemýšlí, vede vnitřní monolog nebo si "kybertonicky" s někým volá...Pomunu-li toto, tak to byl docela průměrný, rádoby, ale ne akční film. Já to ale nepominu, a tak vylezlo toto hodnocení.

Krtek a maminka (1997)

Borecký díl, kde rodiče mohou svým ratolestím bez trapných situací vysvětlit jak se berou děti na svět. Nicméně fakt funny díl :D

Cypher (2002)

Teda, nebýt opravdu kreténské kamery, která mě obzvláště pekla v záběrech v letadle a menších prostorech, a nebýt té přehnanosti vývojového stupně "trezoru" (PC grafika tam fakt nemožně nemožná), tak bych uvažoval i o plném hodnocení. Jinak to bylo totálně skvělý. Supr příběh ze zákulisí corporate špionáží, kde jste stejně zmatení, jako sama hlavní postava, a ten konec...to jsem prostě nečekal... 85%