Ctihodný občan (2009)

No takto neuvěřitelný a nereálný film jsem už dlouho neviděl :/ jak mohla projít výměna jedu na popravu s počmáraným tiketem, prostě blbost. Jak se mu podařilo dostat k mobilnímu telefonu soudkyně a udělat z toho smrtící zbraň, hmmmm tak to by nedokázal ani 007. Nedokážu si představit, že by to parkoviště u vězení nebylo hlídané aspoň kamerovým systémem a on by prostě nepomšimnut mohl narafičit všechny ty výbušniny do těch autíček. No a v neposlední řadě, že je člověk na samotce neznamená, že ho nekontrolují a on si může nerušeně vycouvat tunelem s cely a trajdat si kdesi po městě, stejně to musel být strašný randál vykopat ten tunel a probourat se do cel, nevím jaktože ten randál nikdo neslyšel....a už vůbec nechápu proč ho vlastně hned na začátku nezabili jak jeho ženu a dceru, to jako schválně nechali svědka dvou vražd naživu, aby je mohl identifikovat. No a na závěr oni mají bombu v budově, on už si jede do vězení, i když oklikou a oni mu to stejně stihnou nastražit pod postel. A sakra jak mohli vědět, že to neodpálí už někde cestou, ale až se vrátí do cely.....prostě jeden nelogický nesmysl za druhým

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Neuvěřitelná blbost, no a jestli nás někdy navštíví ufouni a nějakým nedopatřením si přehrají tuto slátaninu, tak nás budou považovat za totální dementy.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Asi jedna z největších slátanin co kdy byla natočená :/ za zvuk a hudbu by to zasloužilo zničit všechny kopie na světě, aby si z toho snad někdo nevzal příklad a nesnažil se to napodobit v nějakém jiném filmu. Jedna hvězda za ty dravé rybky a Natalii

Psycho II (1983)

"To volá moje matka" "Ne Normane to je moje matka" "Raději to vezmu" ...zdvihne telefon... "Matko ?" :))))))))) teda takové záchvaty smíchu jsem ještě u žádného horroru (spíše pokusu o horror a vyždímání peněz z legendy) neměl. Jinak ale strašná blbost. Jakmile je ve filmu nastoleno nějaké tajemství, které by mohlo být odhaleno ve finále do pěti minut je vyzrazeno. Vždyť ono snad už půl hodiny před koncem je jasné, že jeho matka byla jeho adoptivní matka a pravá matka je pořád ještě naživu. A světe div se kdo vejde v závěrečné scéně do dveří :))))) Matka :))))) jedna hvězda, víc si matka nezaslouží.

Phar Lap: Národní hrdina (1983)

Viděl jsem to na velkém plátně v kině, když jsem byl ještě malý prcek. Bože ještě teď mi buší srdce jenom si na to vzpomenu. Nechci si tento film pamatovat jinak a proto ho už nikdy neuvidím znovu. +++++ Z 51 dostihů jich vyhrál 37, z toho zaznamenal sérii 33 vítězství za sebou, což je dodnes platný světový rekord. I když byl handicapován zátěží 10 až 20 kg, vyhrál.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Tak ta jedna hvězdička za to, že Predator rozjebal elektrárnu a vypl jakékoliv světlo ve městě. Takže pak už nebylo vidět jak je to debilní film, vlastně nebylo vidět vůbec nic. Za zmínku stojí některé zvlášť stupidní komentáře Natura, Muad, Terva, O´Neill, Hitman_47, korbitch, Figuto to má dokonce jako jeden z jeho top filmů. Rád bych věděl co za slátaniny má ještě v jeho topce. Zeck to dokonce označil jako DOKONALOST! a pochvaloval si kvalitní herecké výkony a sympatické postavy. Asi má slabost pro pizzaře :/ To už je vážně na ústavní léčbu.

Bounty (1984)

Perfektně propracované postavy, Hopkins je na šest hvězdiček, Neeson je taky geniální, Lewis je naprosto uvěřitelný důstojník admirality, snad jen Gibson působí až trochu divadelním přehráváním. Film celkově se drží faktických skutečností což je samo o sobě na plné hodnocení. Muzika geniální. Prsa přírodní. Některé komentáře tady jsou opravdu jak od dementů, zvlášť ty ve kterých si stěžují na málo akce, žádné dobrodružství a flákající se posádku po ostrově :) Měli by pochopit, že tak to prostě bylo. A jestli chtějí dobrodružný příběh plný akce ať si pustí Černého korzára.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001) odpad!

Strašný film, nedokázal jsem se dodívat ani jednou na tu pohádku. Dvě hvězdičky jsem dal jenom proto, že jsem usnul až po půl hodině a né okamžitě....tak bohužel ani protentokrát (12.4.2013) se na to nedodívám :/ sice jsem ještě neusnul, ale neuvěřitelně mě to nudí. To už je snad pátý pokus. Přepínám na krásný dokument Zázračná planeta na čt2 a hodnocení měním na jednu hvězdu. Tak včera (21.12.2013) další pokus :) a zase neúspěšný. První půlhodinu jsem přežil a vydržel u tv v plné koncentraci, pravda pomáhal mě k tomu špendlík, kterým jsem se neustále bodal, abych neusnul. Pak mě chytlo sraní, tak jsem počkal na reklamu a šel hodit bobka. No a jak si tak v klidu seru a čtu si u toho Reflex, tak po půl hodině si vzpomenu - sakra vole, díváš se na Pána prstenů a musíš to dát celé už konečně!!! Úplně jsem na ten všemi vychvalovaný historický počin kinematografie zapomněl. Rychle jsem se vrátil k tv a vidím, že pan Frodo pořád stejně koulí očima. Tak jsem ho nechal ať pořád vyjeveně čumí a šel k Večerkom na jedno....jednu hvězdu nechám, asi to fakt není úplný odpad, i když je to neuvěřitelná kravina. Tak (1. a 2.2.2015) další pokusy se na tuto chujovinu konečně dodívat. Zase neúspěšně. To je tak zkurveně pomalé, že průběžně přepínám jinam, usínám a ze spánku mě budí reklamy, v kterých se toho narozdíl od tohoto veledíla tolik děje až to působí blahodárně na mozkové buňky. Měním hodnocení na odpad!!!! Těch třistatisíc záběrů pořád dokola na vykulené ksichty jsou k zblití, no mé tělo se tomu naštěstí dokáže ubránit spánkem.

96 hodin (2008)

Komu se to nelíbilo je gay

Věc (1982)

Prostě geniální film, atmosféra hustější než mlha u Rákosníčka. Vždy, když vidím nějaký dokument z Antarktidy tak si vybavím tento film. Mimochodem už několik let mají zakázaný přístup na Antarktidu psi.....