• Krátkometrážní

Hory zalité krví (2009)

Film o hledání nejbrutálnějšího filmu s nahými ženskými a občas opravdu brutálními scénami. Patří k těm lepším hororům.

Armáda temnot (1992)

Pár scén vtipných, pár napínavých, pár zase trapných. Říkáte si co může vzniknout, když se to všechno skloubí. Tak já vám řekno co - Armáda temnot. A jak to funguje. Dobře.

28 týdnů poté (2007)

Další trochu nadprůměrnej horor, ale příběh neoriginální. Čtyři hvězdičky si ale zaslouží.

Beowulf (2007)

Na Beowulfovi jsem byl v kině a pohltil mě výtvarným stylem i příběhem.Všem doporučuji.

13 duchů (2001)

Zajímavej film, sice trošku nudil, ale zajímavej.

Autopsy (2008)

Ze začátku film nudil a potom se to rozjelo. Krvavá řežba, jak se patří. Někdy sice až moc, jak tu mnozí podotýkají a já s nima souhlasím, ale většinou přijatelně.Fanouškům krváků doporučuji (sice né vřele, ale doporučuji).

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Film, kterej staví na efektech a jde mu to výborně. U zpomalených scén sem tajil dech (nebo tak nějak se to říká), abych něco nepřehlídnul. Herci vcelku dobrý, atmosféra antická, prostě výbornej film.

Ospalá díra (1999)

Skvělý film s ještě lepším Johnny Deepem okořeněný Burtonovskou pohádkou dává dohromady výbornou delikatesu, nejen pro fanoušky hororů, ali i pro ty, co horory nemusí. Už od titulků až dokonce výborná atmosférická podívaná.

Mrazík (1964)

Totálně nudná ruská rádobypohádka.Nevím, jak tomu může dát tolik lidí pět hvězdiček. Ale občas problesky na povrch zábavné momenty.

Hranice smrti (2007)

Nebýt první půlky, u které jsem se nudil k smrti, film by u mě dosáhl určitě vyššího hodnocení. Posledních dvacet minut byla opravdu brutální řežba a ta se mi hodně líbila.