• Krátkometrážní

Sin City - město hříchu (2005)

Vizuální stránka filmu mě moc neoslovila, ale to ostatní na filmu se mi líbilo (herci, příběhy,..).

Stáhni mě do pekla (2009)

Výborná hororová atmosféra, při které mi běhal mráz po zádech a tajil se mi dech. Atmosféra je na vynikající úrovni (co jiného čekat od Sama Raimiho) a občas se objeví i nějaká vtipná scéna. Herci jsou zvolení dobře (respektive jsou sympatičtí), hlavně cikánka (ta už moc sympatická není :D).PS. Tenhle film si zaslouží být v červených číslech a uživatelé, kteří dávají odpad, protože nevědí co znamená horor si říkají o rozkrájení na kousky a pečlivý zahrabání =D.. Nejlepší horor roku.

Děs v prádelně (1995)

Už od začátku jsem se sám sebe ptal :,, Jak může být 106 minutový film o mandlu aspoň trochu koukatelný." A dostal jsem odpověď v tomto filmu, kterou jsem ani nečekal a ta zněla dobře. Sice ne výborně, ale dobře. Pro mě velké přakvapení. Kam ta Kingova fantazie až sahá ?

Prokletí Salemu (2004) (TV film)

Po přečtení knížky jsem si říkal, že ve filmu nemůže být všechno, co je v ní. Taky nebylo, ale všechny důležité věci ve filmu nechyběli a potěšilo mě i pár drobností (například děti, už upíři, v autobuse). Povedené zpracování knížky, sice občas nudí, ale jinak velmi povedené. Těch 184 minut si opravdu knížní předloha předloha zaslouží.

Hancock (2008)

Až na ten Hancockův let super film.

Lovci lidí (2008)

Pro mě docela překvapení, tak dobrou podívanou jsem nečekal. Jediný mínus za nesympatický herce a hrozně blbou ženskou.

Tunel smrti (2005) odpad!

Strašně chaotická kamera, scénář nedokáže přesně vysvětlit, co, proč a jak se děje. A závěr je ještě stupidnější, než celej zbytek filmu. Hororová atmosféra občas probleskne, ale hned na to jí buď zkazí jednání postav, nebo nedomyšlené dialogy. Hororový odpad, který nemá s hororem skoro nic společného.

Paintball (2009)

Námět filmu byl zajímavej, ale když jsem se na film koukal, tak jsem se 99% času nudil a nepomohli tomu ani černobílé scény, které byly dokonce na škodu. Ukázka, jak horor nemá vypadat.

Kukuřičné děti (1984)

Nuda je hlavní složkoucelého filmu. Námě Stephena Kinga byl výborný (každá jeho knížka,nebo povídka je výborná),ale film který vznikl, nemá skoro žádnou hororovou atmosféru a nejstrašidelnější na celém filmu je obal DVD.

Jízda do pekel (2001)

Odpočinkový horor, jenž dokáže v některých chvílích bavit, ale vystrašit nedokáže, což je škoda. Tři hlavní hrdinové byli sympatičtí, a proto mě bavilo dívat se na ně (hlavně na tu holku). Sice jsem se strachy neklepal, ale film se mi líbil.