• Krátkometrážní

Zabijáci ze střední (2005) (TV film) odpad!

Celý film byl hrozná nuda, zbytečně strávená hodina a půl. Herci nepodávali žádnej dobrej výkon, spíš naopak a zápletka blbá, že to ani nedokážu popsat.=D A ten konec, to byl vechol vší tý debility.

Ztracený poklad Aztéků (2008) (TV film) odpad!

Tak amatérský efekty jsem ještě ve filmu neviděl. Vrchol sraček.

Jezero smrti (2008)

Hrozný parchanti. Nejradši bych byl, kdyby je všechny zabila. Hlavní dvojice hrdinů sympatická a atmosféra výborná.

Úsvit mrtvých (2004)

Rychlí zombie? Proč ne? Jeden z nejzdařilejších zombie hororů.

The Collector (2009)

Určitě jeden z nejbrutálnějších ( ne-li nejbrutálnější) horor roku. Skvělá hudba, která dotváří ponurou atmosféru, skvělý pasti, hezký smrti a sympatickej hlavní hrdina. Sice se ve filmu objevilo pár nesrovnalostí, ale to mi zas až tolik nevadilo. A narozdíl od spousty jinejch hororů tenhle uběhl hodně rychle. To znamená, že jsem se nenudil.

The Cottage (2008)

První půlka filmu celkem obstojná komedie s anglickým humorem, ale kdybych chtěl vidět komedie, tak si pustím jinej film. Už jsem chtěl film vypnout, ale po příchodu na farmu se dost zlepšil a byl jsem rád, že jsem ho nevypnul. Celkem brutální vraždy, hezkej mutant a sprostá kurva. :D A hrdinové mi byli celkem sympatičtí. Nadprůměr.

Černá kočka (1981)

Celkem slušná atmosféra, ale krve bylo málo.A líbila se mi hudba.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Úplně zbytečný díl, který nic nového nevysvětlil a ani nedal filmu nějakou novou jiskru. Temná atmosféra se občas podařila navodit, ale převládalo spíš takový "nic" (nic zajímavýho a důležitýho se neděje skoro celý film). Efekty se mi líbily, ale jinak film nic nenabídl. Fanouškům by ale nemělo uniknout.