• Krátkometrážní

Candyman (1992)

Výtečný dialogy, který nestrácely kvalitu skoro nikdy. Hlavní zaporák celkem sympaťák a hlavní hrdinka (pro dědu asi symbol krásy :D, pro mě dá se na ní koukat) taky sympatická. Herci hráli, tak jak měli a film byl napínavý od začátku dokonce.

Aligátor (1980)

Oblíbený film z dětství.

Pustina (2006)

Dlouhé rozhodování mezi 3 a 4 hvězdičkama. Abych pravdu řekl, nevím, proč jsem dal 4, taky nevím v čem je film nadprůměrnej. Scény se psy jsou někdy celkem brutální, závěr taky, ale nějak mi tenhle film nesednul. Hudba nevýrazná, humor celkem ušel, ale některý postavy se chovaly úplně hrozně.

Vysvobození (1972)

Kde jinde se dá říct, než u tohohlr filmu, že atmosféra by se dala krájet.

Funny Games USA (2007)

Bezchybný herecký výkony, ale celkem až moc protahované.

Attack (2003) odpad!

Zarazilo mě znovuoživení dávno už mrtvého člověka a taky ty neherecký výkony. Další žraločí film, který zapadá do odpadu. Už jenom naložit do popelářskýho vozu a dovíst na skládku.

Kletba Halloweenu (1995) odpad!

Další levný béčko. Nevěděl jsem, co mám čekat a byl jsem překvapen- 90 minut nudy, to jsem opravdu nečekal. Ještě, že se v těchto starších hororech sprchujou ženský.

Mimic 3: Sentinel (2003) odpad!

Nechápu tak "vysoký" hodnocení u tohohle filmu. Atmosféra byla někde na pivě a nebo si šla odskočit. Bohužel odskočit na 77 minut. Tehdy, kdy měl být film napínavý a dramatický, tak bylo kvůli kameře vidět.....nic. Efekty dělal asi někdo doma na počítači s operačním systémem Windows 98 a při tom do sebe lil 60% alkohol.

Satan (2003) odpad!

Když jsem film dostal od mamky, říkal jsem si: "Super, další horor." Hned na začátkuj jsem poznal, co to bude za sračku, ale kvůli bráchům, jsem se dodíval do konce. A to byla chyba-příběh tak blbej, že bych ho vymyslel i já, jako herec bych taky mohl hrát a nebyl bych horší a efekty asi dělalo nějaký novorozeně. :D Režiséra by měla jeho matky strčit do tašky a donosit. :D