• Krátkometrážní

Chobotnice (1998)

Super zábavné béčko, které mě bavilo nejen akcí, ale i efektama, i když i ty patří jen k těm průměrnějším. Jeden z mých nejoblíbenějších hororů.

Lovci duchů (2005) (seriál)

Kdybyste se mě zeptali na nejoblíbenější seriál budu se rozhodovat mezi seriály Lovci duchů a Dr.Housem. Kdybych měl vybrat jeden z nich vyberu sice Dr. House, ale Lovci duchů moc neztrácejí, sympatičtí herci ( House je sympatičtější, Hugh Laurie je prostě Hugh Laurie ), výborné efekty, dobrý příběh, prostě hororový seriál jak má být. Bravo.

Krysí muž (1988)

Další italské blbé dílo. Že si zahrál nejmenší muž na světě, to je paráda, ale bylo by lepší, kdyby hrát uměl. Nelogické jednání postav je vidět dost často. A to, že nějaký malý krysák přemůže 2 metrovýho chlapa, to už je vrchol.

Mrtvý sníh (2009)

Film, který mě bavil od začátku do konce. Nacistické zombie v norské pustině - skoro geniální. xD

Mlha (2007)

Horor patřící k mým top 10 mě zaujal dokonalou atmosférou, kterou se podařilo z povídky Stephena Kinga přenést i do filmu. Ani chvilku jsem se nenudil.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Film plný krve, vyhřezlích vnitřností a humoru. Jedno z nejlepších děl Petera Jacksona, pro mě dokonce lepší než Pán prstenů. Zakončení dovršuje brutálnost celého filmu a jsem rád, že je to tak. Škoda, že už se takovéhle horory nedělají.

Americká kletba (2005)

Povedená duchařina, která občas viděsí, ale většinou nudí.

Avatar (2009)

Moje první setkání s 3D filmem proběhlo naštěstí velice dobře až výborně. Nejsem z těch, co si potrpí na propracovaném příběhu a tohle mi úplně vyhovovalo. Krásná planeta Pandora, hezcí domorodci.Bezvadné efekty. Výborní herci. NO prostě mě Avatar nadchnul. Nemám slov.