Úsvit planety opic (2014)

Veliké sklamání, dokoukáno čistě z povinnosti, abych hodnocením nekřivdil. Ted uz jen točit jeden díl opic za druhým, dokud z opiček potečou penízky.

Fed Up (2014)

Jídlo je strašně velký byznys... Umělá sladidla místo cukru a můžu na obal napsat, že to neobsahuje cukr, atd.... Když sem viděl z čeho mají mladí Američané na výběr při obědě ( ve školách !!!! ) zvedá se mi kufr ještě ted... Zádná regulace, pouze lobby a peníze velkých firem.

Not Cool (2014) odpad!

Dnešní Amerika je nejspíš plná gayů, lesbiček, strašně dementních lidí (pardon "outsiderů" ) a vlasatejch homoklád. Po půl hodině čekání na něco vtipného (což jsem od komedie čekal) jsem byl donucen vypnout.

WolfCop (2014)

Začátek utíká ve slušném tempu, ale přibližně po 30-ti minutách kdy má film vygradovat a Wolfcop začít masakrovat všechno co se hýbe, bere do ruky svářečku a 5 minut si dělá auto, hned poté jede pomočit a zmlátit mladé sprejery, na které před tím neměl :-) lol. dále se ponoří do nekonečně dlouhé soulože, která připomíná sex dívky a koně. Divák pomalu usíná a přeje si konec....

Žena v černém (2012)

Žena v černém bohužel ničím nepřekvapí, a že prostoru má víc než hodně. Během filmu jsem zažíval chvilky nejistoty a příjemného strachu, ale k tomu pořádnému ještě kus chyběl. I tak je Žena v černém nadprůměrný Misteriozní počin a přál bych si aby se točilo více takových filmů.

Zmizelá (2014)

Jelikož jsem si před nedávnem pouštěl znovu The Hunt a od Nejvyšší Nabídky tolik času taky neuběhlo, tak mi tento Fincher přišel jako něco tak akurát mezi tím. Film jsem si užil, těším se na druhou projekci, ale extázi jako například u Klubu Rváčů neprožívám.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Marv (jediná koukatelelná postava) celý tento pokus o Sin City 2 zhodnotil sám během snímku slovy "Tohle se nemělo stát ". A já se pod to mohu snad jen podepsat.

Králové šrotu (2010) (seriál) odpad!

Parta kluků, záměrně se vyhýbám slovu "pitomců", což bez debat jsou, ale pravděpodobně z toho co Amerika dnes nabízí jsou tihle kluci nad průměrem. Vysílací hodina na Primě nebo na čem jsem tenhle skvost viděl odpovídá, třetí hodina ráno je ideální. Staří lidé kterým je jedno zda se jedná o Frajery ze šroťáku nebo hodinový reklamní blok; popřípadě když se někdo vrátí z hospody a nemůže usnout, nebo usíná v deset u Novy a probudí se s pérem v ruce ve tři ráno. Každopádně si to vděčné diváky najde. Díl, který jsem viděl já začal celkem slibně, retardovaný mladík (nahoře na plakátu třetí z prava) nasedá do auta, pořád opakuje, že má rád mléko od maminky a těší se, až si ho večer dá. Po cestě na vrakoviště urazí v řadě náhodně zaparkovanému vozidlu zrcátko. (nejspíš si jde v Americe udělat na základní škole pro retardované děti rovnou i řidičák ). Na vrakovišti se potká s kamarády, kteří si rovněž hrají na tvrdý hochy. Freak show, může začit. Při nakládání dodávky šrotem poničí na svém autě co se dá a mentálně se u toho smějou. Železné tyče, které se nevejdou na korbu, narvou pod auto a zvedáním se je snaží ohnout o nárazník, dokud ho samozřejmě neurvou a pak se diví, že dneska asi dělali zadarmo. Načeš prijde jejich kápo, nejchytřejší z nich, a zeptá se proč tu tyč nezkusili ohnout třeba o strom? - "To nás nenapadlo" :-D ..... Pane bože.... Nejsmutnější na tom je, že seriál nikam nepokračuje, hlavní hrdinové zůstávájí na šroťáku a třicet minut nakládájí železo na korbu auta. Skvělý námět na seriál.

Tři bratři (2014)

Příjemná pohádka. 3 bratři jsou sympatičtí, jenom škoda, že každý z nich nemá více prostroru. Na začátku mi chyběl Dyk, ke konci se nedostávalo Kluse. Písničky na způsob Lotrando a Zubejda, což mě osobně vůbec nevadilo. Se zde kritizovaným rozdělením na tři pohádky rovněž nemám problém, naopak tři happy-endy pohladí a pohádka má spád a rychle se hrne k rodičům na závěrečnou hostinu. Trošku mě zamrzel Z.Svěrák, který si napsal roli kouzelného dědečka, který se vždy objeví z ničeho nic, nikým nevyžádán, jako reklama na Alzu a začne nám vysvětlovat děj pohádky, kterou všichni znají. Jinak samozřejmě od Svěráků skvělá práce jako vždy. PS. Holub Liška byl skvělý. :-)