Gravitace (2013)

Měl jsem tu smůlu, že jsem před Gravitací viděl Europa Report, tak mi všechny ty výbuchy a zlikvidované 3 vesmírné stanice přišli naprosto zbytečné a vůbec nic to ve mě neprobudilo. Člověk alespon doufá, že se ke konci film vylepší, když má tak vysoké hodnocení, bohužel jsem se musel smát nad naivitou.Sandra Bullock tuctová. Ke konci mi chyběli jenom utíkající hasiči k Sandře, naštěstí se tak nestalo.

Zpráva o Europě (2013)

Ani chvíli jsem se nenudil, od první minuty jsem byl vtažen do kokpitu a cestoval s posádkou. je vidět, že kvalitní sci-fi lze natočit za málo peněž. Není potřeba monstrozních výbuchu a Sandry Bullock.

Symptom Pandorum (2009)

Scifi horor podle mého gusta. Vesmír, velká loď, rychlý zmutovanci a konec který pohladí na duši :-)

Saw: Hra o přežití (2004)

Skělý snímek s ještě lepším zakončením. Škoda, že se to samé nedá říct o následujících "pokusech".

Hunger Games (2012)

pro toho kdo viděl Battle Royale se tento snímek stává čekáním na Godota. 2 hodiny se čeká na akci, která pravděpodobně (ne)přijde v pokračování. Kterého se každopádně účastnit nebudu...

Disaster Movie (2008) odpad!

Měl jsem tu smůlu film vidět. Naštěstí v práci, tak to bylo aspon zaplacené. Nejstrašnější na tom všem byla ta princezna, nebo co to bylo, tu sem měl chuť uškrtit. Nejlepší část filmu jsou závěrečné titulky kde celý film shrnou do třech nejlepších scének, při kterých alespoň trošku cuknou koutky.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Veliké sklamání. Hlavně nechápu ty "gagy" typu: Přeze mě se nedostanete... Teda,... Vlastně asi jo.... To se k Pánu Prstenů nehodí

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Krásná podívaná, podruhé už se dívat nepotřebuju, ale užil jsem si to. Příběhem už to zdaleka není starý Pán prstenů. Parta trpaslíků v hodinové bitvě s drakem...

Enderova hra (2013)

Desetiletý chlapec zachraňuje svět. Za dvě hodiny se odehraje opravdu pouze průřez, spoustu nevysvětleno a Ender je lepší než jeho učitelé během snad týdne na třech školách. Takový Harry Potter ve vesmíru, jenom bych byl radši viděl než pořád dokola ty simulace pěkný zápas ve famfrpálu...

Trabantem až na konec světa (2014)

Cestování trošku na drsný způsob, ale kdo by si takový výlet nepřál zažít. Oproti africe více asfaltu, mimochodem hezčího než u nás, každopádně kde asfalt nebyl, tam nelze jinak než litovat motorkáře. Problémy na autech jdou na vedlejší kolej a vlastně většina problému se točí kolem demence poláků a nikdo neví co zase příště Marek ztratí nebo kam zajede při reklamě na svobodu. Dan Pribáň je skvělý, celé to na něm stojí a vlastně je jediný, kdo dělá srandu. Těším se na další kontinent :-)