Vicky Cristina Barcelona (2008)

penelope krasna, vasniva, chaoticka a sialena, prisla na par chvila spravila rozruch a zase odisla. Take pocity mam z celeho filmu

Šifra mistra Leonarda (2006)

slusny film ktory pobavi ale nie tak velmi ako kniha ktora mala vsetko co ma mat bestseller a nemozem si pomoct hanks ako profesor historie mi nikdy nesadne

Drsný časy (2005)

postavy som striedavo lutoval a nenavidel, akymi sa stali mohla spolocnost ale za to akymi ostali si mohli sami kedze nevyhladali pomoc. a bastard v podani balea bol tak dobry ze som sa ho az bal tento herec musi mat urcite v sebe dobru davku temnej strany

Vládce knih (1994)

nemozem inak, na tejto rozpravke som vyrastal a ona ma doviedla ku kniham ako je ostrov pokaldov, biela velryba a dr.jekyll a Mr. Hyde

Umění plakat (2006)

tak drsny film som dlho nevidel, pri niektorych scenach som sa pousmial a niekedy az zasmial ale najsmutnejsie na tom bolo ze to boli tie najbolestnejsie a najdrsnejsie sceny

Training Day (2001)

denzel zahral svoj standart ale mohol dat do toho aj viac co mohol vidiet na hawkovi, ktory si nominaciu plnym pravom zasluzil, a mohli dat trosku viac akcie do tohto filmu nie len poulicne jazdenie dvoch policajtov

Spider-Man (2002)

uvedomujem si kvality filmu, ale mne proste nesedi maguire na ktoreho sa nemozem pozerat preto nemozem viac ako 3*

Spy Game (2001)

raz stacilo, zbytocne natiahnuty film

Snídaně u Tiffanyho (1961)

mozem vidiet znova a znova pre mna to bolo este lepsie ako kniha, audrey ako krasna uletena lan vo svete v ktorom si nepripusta realitu a vtyvara vlastny svet. Osobne ked som cital tuto knihu som si nebol schopny predstavit ako to bude mozne natocit tak sialenu a zaroven elegantnu zenu ale dopadlo to viac nez vyborne pre mna urcite najlepsia uloha Audrey