Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna (2006) (TV film)

tak isto ako prvy diel ani tento ma nesklamal, zabava a vtip na urovni, su to nadnesene pribehy ale niektore filmy sa tvaria pri ich spracovavani moc vazne a dopada to zle co sa o tomto povedat neda

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

neviem stale pochopit to nizke hodnotenie ved to je super zabava s tragickym knihovnikom, ano som u tohto trosku nekriticky ale nemozem si pomoct ja sa bavim velmi dobre, a naviac kto by nechcel pracovat v takej kniznici

Pařba ve Vegas (2009)

ale ano pacilo sa sem tam hluche miesta, vtip tiez dobry, a az na toho tigra vieme s kamosmi tiez spravit podobnu akciu v niektorych pripadoch aj silnejsiu :))))) ale tejto by som sa tiez rad zucastnil

Průvodce k rozpoznání tvých svatých (2006)

zvlastny film, ale fajne natoceny, skvely herci, soundtrack len dotvara atmosferu celeho ghetta, moje celkove pocity --- zbytocnost vo svete ale v danej stvrti som niekto, slabosti ale aj odvahy odist od priatelov, ktori nie su najlepsi ale verni

Kostka (1997)

po odchode z baru, nasledovalo polnočné stretnutie s bratom doma a mal zapnutu KOCKU, fajcil, pytam sa co to je, ze nevie asi nejaka blbost tak som prisadol zapalil si tiez. Po desiatich minutach sme obaja pochopili ze to nie je blbost, pozerali sme to az dokonca a sli spat so spokojnostou nad desivostou ktoru v nas zanechal, len skoda toho konca

Muži v práci (1990)

celkom slusny a naviac kultovka z detstva a ani si to neviem dobre predstavit bez otrasneho slovenskeho dabingu

Muži v černém (1997)

1* robi dovod, preco Will Smith strelil do makety maleho dievcatka

Den nezávislosti (1996)

ano je to blbost ale ja tento film milujem staci len vypnut mozog a sledovat uzasne efekty